fbpx

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Jesienna edycja Programu online

Detoks
ciała i umysłu

Odzyskaj energię i lekkość dzięki Ajurwedzie

Holistyczny proces na żywo, dzięki któremu nauczysz się
jak w 3 tygodnie oczyścić ciało i umysł i powrócić na ścieżkę wewnętrznej równowagi.

Widzisz w tym siebie? 

u

Masz już dosyć tego, że ciągle nie masz energii i czujesz się jak... flak.

Próbowałaś już wielu rzeczy – kawy, yerba mate, większej dawki ruchu, zmiany diety. Pomagało, ale… tylko na chwilę. Potem znowu czułaś się jak zawsze – bez życia i chęci do działania.

u

Twój metabolizm ciągle płata Ci figle.

Raz jest wszystko w porządku, a za chwilę pojawiają się wzdęcia, gazy i nieregularne wypróżnienia. Może być też tak, że masz dodatkowe kilogramy, ale NIC nie pomaga – żadna dieta, ani ćwiczenia. Nie jesteś w stanie znaleźć wyraźnej przyczyny i nie wiesz, co zrobić…

u

Masz niepohamowaną chęć na słodycze - zawsze i wszędzie.

Mimo, że wiesz, że to coś, co Ci nie służy, nie potrafisz się powstrzymać. Chciałabyś zerwać swój namiętny związek z cukrem, ale przestajesz wierzyć, że to się w ogóle da.

u

Czytasz o objawach Ama i myślisz sobie "To o mnie!".

Biały nalot na języku, uczucie ciężkości po posiłku, nadmiar śluzu, problemy skórne i inne dolegliwości, które stały się Twoją codziennością tak bardzo, że przestałaś na nie zwracać uwagę.

u

Czujesz, że Twój umysł i ciało potrzebują oczyszczania, ale nie wiesz jak się za to zabrać...

Czytałaś już o różnych sposobach oczyszczania, ale większość z nich jest zbyt radykalna albo mówiąc wprost… nie z tej planety. Szukasz sprawdzonego sposobu, który pomoże Ci powrócić do równowagi, a nie jeszcze bardziej ją zaburzyć.

Przeszłam swój pierwszy detoks,
gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu. 

Czułam się ciągle zmęczona, chociaż próbowałam wszystkiego: ćwiczeń, zmiany diety, zmiany długości snu, wspomagania się ziołami…

Miałam już dosyć tego, że mój brak energii tak dużo mi odbiera. Czułam, że życie przecieka mi przez palce.

Do tego te ciągłe problemy z trawieniem i skórą… Nawet jeśli przez chwilę było lepiej, to zaraz potem znów wracało. Ze zdwojoną siłą.

Zaczęłam zastanawiać się, czy nie powinnam już po prostu odpuścić. Zaakceptować.

Pogodzić się z tym, że “taki mój urok”, jak sugerowało sporo lekarzy.

To wtedy trafiłam na moją pierwszą ajurwedyjską konsultację. Wyszłam ze spotkania z szeroko otwartymi oczami i zaleceniem ajurwedyjskiego detoksu.

Po detoksie moje ciało nabrało lekkości i energii, a skóra blasku. Oczy zaczęły promienieć, a ja poczułam, że zaczynam wracać do siebie.

To był pierwszy raz, kiedy poczułam moc Ajurwedy w praktyce.

To był moment, kiedy zaczęłam się w niej zakochiwać.. po uszy 😉 

A teraz wyobraź sobie, że przeszłaś

proces detoksu i…

... odzyskałaś dawną energię.

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić “tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz lekkość w ciele i umyśle.

Twoje ciało przestało być Twoim ciężarem, a na poziomie umysłu pojawiła się jasność, która sprawia, że wiesz, czego chcesz i jak możesz po to sięgnąć.

... Twój metabolizm stał się Twoim przyjacielem.

Dawne dolegliwości trawienne zniknęły, podobnie jak dodatkowe kilogramy. W końcu czujesz, że odzyskałaś kontrolę nad tym, jak wyglądasz.

... poprawiła się Twoja ogólna odporność.

Twoje ciało oczyściło się i wzmocniło. Jest bardziej odporne na infekcje i wirusy, a to w czasach, w których przyszło nam teraz żyć, jest na wagę złota.

... symbolicznie zaczęłaś od nowa.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Masz motywację i siłę, żeby podążać nią dalej.

... masz narzędzie, po które zawsze możesz sięgnąć.

Wiesz już jak krok po kroku przeprowadzić proces detoksu w zgodzie z Ajurwedą w domowym zaciszu i możesz go cyklicznie powtarzać, gdy czujesz, że tego potrzebujesz.

Dołącz do holistycznego Programu

Detoksu ciała i umysłu

i odzyskaj energię i lekkość dzięki Ajurwedzie

Twoje ciało posiada naturalną zdolność do samonaprawy i uzdrawiania.

Wystarczy, że przestaniesz mu w tym przeszkadzać.

 

Co mówią osoby, które brały udział w poprzedniej edycji Programu?

To mój pierwszy ajurwedyjski detoks. Post, diety przyzwyczaiły mnie do znaczących wyrzeczeń bez skutku lub z nieadekwatnym skutkiem.

Wchodząc do Programu byłam przygotowana na wyrzeczenia, ale okazało się że posiłki są smaczne i sycące. Nie miałam uczucia głodu i tęsknoty za tradycyjnym jedzeniem.

Kolejne dni detoksu lecą szybko i nie towarzyszy im myśl “Niech to się skończy jak najszybciej, żebym mogła zjeść ulubione ciasto lub kiełbaskę z grilla.

Galina G.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Gdyby nie Program, nie uświadomiłabym sobie że tego, że nie mam czasu dla siebie i że mogę mieć na to jakiś wpływ. Już jakiś czas chodzi to za mną myśl, że moje zdrowie i mój dobrostan jest ważny. Wiem, że chcę nad tym się zastanowić i spróbuję coś zmienić.

Dziękuję Nicole za Ciebie i za to, że robisz dla świata i ludzi tak piękne rzeczy. Że można dzięki Tobie odzyskiwać siły i… siebie.

Ania B. 

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram w odkrywaniu drogi do życia w zgodzie ze sobą dzięki Ajurwedzie.

Jestem terapeutką ajurwedyjską i psychologiem.

Dzięki połączeniu Ajurwedy i psychologii jestem w stanie szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji.

Detoks w zgodzie z Ajurwedą był moim pierwszym głębokim doświadczeniem mocy Ajurwedy w praktyce, a zarazem początkiem. Początkiem zmian, które sprawiły, że weszłam w proces wewnętrznej transformacji.

Chodź, pokażę Ci, jak Ajurweda może zmienić Twoje życie.

Dlaczego ten Program jest inny niż wszystkie?

#1 Masz moje regularne wsparcie podczas detoksu

Gdy przechodziłam swój pierwszy proces oczyszczania, byłam pełna pytań, wątpliwości i niepewności. Potrzebowałam poczuć, że jest ktoś, kto nade mną nieustannie czuwa i wspiera.

Dlatego w ramach Programu pojawią się aż trzy
2-godzinne warsztaty na żywo,
podczas których odpowiem na wszystkie Twoje pytania na bieżąco. Po to, żebyś wiedziała, jak przejść przez ten proces bez cienia wątpliwości.

Dodatkowo, w ramach pakietu “Uwolnienie” otrzymasz ode mnie 50-stronnicowy przewodnik po procesie detoksu tak, żebyś miała spisane wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu, możliwość dołączenia do grupy wsparcia i aż trzy Sesje Pytań i Odpowiedzi, w trakcie których odpowiem na wszystkie Twoje dodatkowe pytania.

W pakiecie “Transformacja” z kolei towarzyszę Ci w tym procesie ramię w ramię. Spotykamy się podczas dwóch konsultacji ajurwedyjskich, a podczas detoksu właściwego mamy ze sobą ciągły kontakt telefoniczny.  

#2 Uwzględniasz fundament Ajurwedy: sezonowość

To Program oczyszczania, który jako jeden z niewielu dostępnych na rynku, kładzie nacisk na sezonowość
– tak ważną z perspektywy Ajurwedy.

Znajdziesz ją zarówno w terapeutycznych zaleceniach i dodatkowych zabiegach oczyszczających, dopasowanych do danej pory roku, jak i sezonowych, terapeutycznych przepisach.

Zależy mi też na tym, żebyś po Programie wiedziała, jak powtórzyć na własną rękę proces detoksu (Ajurweda zaleca go zarówno na wiosnę, jak i na jesień), dlatego w ramach pakietu “Transformacja” na wiosnę dostaniesz też mnie bezpłatnie dodatkowe materiały, które również pomogą Ci go dopasować pod kątem sezonowości i możliwość skorzystania z udziału w warsztatach na żywo na wiosnę.

#3 To Ty wybierasz czas,
kiedy przejdziesz detoks

Wchodząc w czas oczyszczania ciała i umysłu, musisz mieć na niego przestrzeń – zarówno fizyczną, jak i czasową. Dlatego chcę, żebyś sama wybrała czas, w którym przejdziesz detoks, bo tylko Ty wiesz, kiedy jest on dla Ciebie najlepszy.

Możesz przejść detoks we wrześniu, podczas naszych cotygodniowych warsztatów na żywo, ale też później, po ich zakończeniu, mając już pełną wiedzę o tym,
jak wygląda ten proces.

W ramach Programu otrzymujesz moje wsparcie do końca października – możesz z niego skorzystać podczas cotygodniowych warsztatów, na grupie wsparcia lub podczas indywidualnych konsultacji ajurwedyjskich.

 

#4 Korzystasz z połączenia Ajurwedy z psychologią w praktyce

Jestem nie tylko terapeutką ajurwedyjską, ale też psycholożką – w mojej codziennej pracy w gabinecie łączę
te dwie dziedziny wiedzy, które stanowią piękny, wzajemnie uzupełniający się duet.

Dlatego w tym Programie pokażę Ci nie tylko jak oczyścić ciało, ale też umysł i otworzyć swoje Serce.

Na każdym etapie będziemy zwracać uwagę zarówno na to, jak się czujesz na poziomie swojego ciała, jak i umysłu, i duszy. Po to, żebyś mogła przejść przez ten proces holistycznie i w z zgodzie ze sobą.

#5 Kameralna grupa,
w której przechodzisz proces

 Program ma ograniczoną ilość miejsc – w trakcie dwóch miesięcy pracuję indywidualnie z tylko 9 osobami, które wchodzą ze mną w głębszy, bardziej zindywidualizowany proces detoksu.

Dlaczego tak? Bo ogromnie zależy mi na tym, żebyś w trakcie Programu czuła się ważna i zaopiekowana.

Nie jesteś dla mnie jedynie kolejną pacjentką – dzięki temu, że pracujemy w kameralnej grupie, doskonale wiem jakie masz potrzeby i wątpliwości. I dzięki temu wiem też, jak mogę na nie odpowiedzieć tak, żeby jak najlepiej Cię wesprzeć.

 

{

Przez ostatnie 3 lata próbowałam naprawić swoje ciało, natomiast Ajurweda uświadomiła mi,
że można zadbać o siebie i swoje ciało z intencją miłości, a nie lęku.

To był moment, który był też katalizatorem do rozpoczęcia bardziej świadomego słuchania swojego głosu, który niestety był skutecznie zagłuszany przez wiele lat.

Ania Będzińska
(pseudonim na życzenie pacjentki)

Czego możesz się spodziewać? 

I

3 warsztaty online (czyli łącznie ok. 6 godzin pracy na żywo), do których będziesz miała potem roczny dostęp w postaci nagrań

Konsultacja ajurwedyjska, podczas której pomogę Ci zindywidualizować proces detoksu tak, żeby osiągnąć jak najlepsze efekty (pakiet Transformacja)

Dodatkowy e-podręcznik, w którym znajdziesz szczegółowy opis całego procesu detoksu krok po kroku
(pakiet Uwolnienie i Transformacja)

Moje regularne wsparcie dla Ciebie
zarówno na warsztatach, jak i podczas spotkań indywidualnych do końca października

Zbiór prostych, sezonowych przepisów razem z listą produktów, których będziesz potrzebować do detoksu i miejscami, w których możesz je kupić

b

Bezpłatny dostęp do dodatkowych materiałów z kolejnej, wiosennej edycji, dzięki którym będziesz mogła wejść jeszcze głębiej w ten proces (pakiet Transformacja)

Dałaś mi poczucie, że taka jaka jestem jest okej. Dzięki Tobie spojrzałam i pomyślałam o sobie z miłością.

Gdyby nie Ajurweda, nadal nie wiedziałabym, dlaczego tak pędzę, wciąż szukam czegoś nowego, a było to już dla mnie męczące. Nie wiedziałabym, jak sobie z tym poradzić.

Małgosia Nowak (pseudonim na prośbę pacjentki)

Gdybym nie zdecydowała się sięgnąć po Ajurwedę,
to ciągle bym szukała i miotała się pomiędzy ogromem
informacji
z różnych źródeł.

A tak, postawiłam na sprawdzony od tysięcy lat system,
który działa. I nie muszę już po omacku szukać i zastanawiać się, kto ma rację.

Agnieszka Kulczyńska

Jak dokładnie przebiega detoks?

W trakcie trzech warsztatów online na żywo poznasz podstawy przeprowadzania ajurwedyjskiego detoksu ciała i umysłu.

Warsztaty będą odbywać się w czwartki, w godzinach 18.00-20.00, kolejno: 16 września, 23 września, 30 września.
Jeśli nie będziesz mogła być na nich na żywo, dzień później na platformie Programu znajdziesz nagranie każdego warsztatu.

Detoks jest podzielony na 4 etapy: etap przygotowania (3-5 dni), właściwego detoksu (3-7 dni), wychodzenia (7-10 dni) i wzmacniania, który polega na stopniowej zmianie nawyków w życiu codziennym na stałe.

Detoks możesz przeprowadzić zarówno w trakcie trwania warsztatów, jak i dopiero po nich.

Do końca października możesz skorzystać z mojego wsparcia w ramach Programu, żeby przejść detoks w najlepszym dla siebie czasie.

Co znajdziesz w Programie?

Warsztat #1

Przygotowania do detoksu

 

$

Czego dokładnie potrzebujesz, żeby przejść detoks ciała i umysłu w zgodzie z Ajurwedą i swoją naturą?

$

Jakie podstawowe produkty i zioła są niezbędne, a jakie możesz kupić dodatkowo, żeby pogłębić ten proces?

$

Jak wygląda dieta przygotowująca Cię do detoksu? Co możesz jeść, a czego powinnaś unikać?

$

Jakie są najczęstsze błędy na etapie przygotowania?

Warsztat #2

Detoks

$

Jak powinien wyglądać Twój harmonogram dnia i jego poszczególne elementy podczas detoksu?

$

Jakie najczęstsze pułapki mogą się pojawić na Twojej drodze? Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci czerpać z detoksu to, co dla Ciebie najlepsze.

$

Terapeutyczny jadłospis oparty na prostych przepisach na czas detoksu

$

Jak przejść oczyszczanie umysłu krok po kroku?

Warsztat #3

Wychodzenie z detoksu

$

Dlaczego pominięcie tego etapu może sprawić,
że zaprzepaścisz efekty detoksu?

$

Jak sprawdzić, czy detoks przebiegł prawidłowo?

$

Detoks i co dalej…? Jak utrzymać efekty i nowe nawyki po powrocie do codzienności?

$

Czym są ajurwedyjskie Rasajany i jak możesz z nich skorzystać?

+ dodatkowe

nagrania wideo

$

Szczotkowanie całego ciała na sucho krok po kroku

$

Instrukcja automasażu głowy, ciała i stóp

$

Najważniejsze pranayamy na czas detoksu

Jesteś zdecydowana? Dołącz do soboty (04.09)

i skorzystaj z bezpłatnych bonusów

o łącznej wartości 125 złotych:

Bezpłatne nagranie 2-godzinnego warsztatu

Odzyskaj swój
wewnętrzny rytm

Podstawy ajurwedyjskiej Dinacharya

wartość: 80 złotych

To dwugodzinne nagranie warsztatu, w trakcie którego nauczysz się, jak wygląda Twój pierwotny rytm i sprawdzisz, jak bardzo jesteś od niego oddalona, poznasz podstawy Dinacharya – ajurwedyjskiego rytmu dnia i dowiesz się, jakie najczęstsze pułapki czekają na drodze powrotu do wewnętrznego rytmu, a ja zdradzę Ci jak im zaradzić.

Cykl trzech nagrań

Medytacje oczyszczające
ciało i umysł

Efektywne wsparcie w procesie detoksu

wartość: 45 złotych

Trzy nagrania medytacji prowadzonych w trakcie których połączysz się jeszcze lepiej ze sobą i wewnętrznymi mechanizmami detoksykującymi w Twoim ciele i umyśle. Dzięki transformującym wizualizacjom wejdziesz głębiej w proces detoksu i zintegrujesz w pełni to, co ze sobą przynosi.

Twoja inwestycja

Wybierz pakiet w oparciu o to, jak dużo mojego wsparcia chcesz otrzymać w procesie detoksu

Pakiet Zmiana


 3 warsztaty na żywo (6h materiału) i roczny dostęp do ich nagrań na platformie

– szczegółowa lista zakupów na czas detoksu

– dokładna rozpiska diety na każdy dzień detoksu i prostych, sezonowych przepisów

– dodatkowe nagrania wideo praktyk i zabiegów

– lista książek, które pomogą Ci pogłębić interesujące Cię tematy

– dodatkowe bonusy o wartości 125 zł
(jeśli dołączysz do 04.09)

– 50 stronnicowy e-przewodnik z całościowym opisem procesu detoksu krok po kroku

dostęp do zamkniętej grupy wsparcia
na Facebooku

– 3 Sesje Pytań i Odpowiedzi, w trakcie których odpowiem na wszystkie Twoje pytania

– 2 konsultacje ajurwedyjskie przed wejściem
w proces i po nim, żebyś utrzymała efekty detoksu jak najdłużej

– indywidualny plan detoksu, dopasowany
do Twoich potrzeb i możliwości

– indywidualny kontakt przez Messenger lub WhatsApp w trakcie właściwego detoksu
(3-7 dni)

– możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach w ramach wiosennej edycji detoksu i powtórzenia detoksu z moim wsparciem

dostęp do dodatkowych materiałów z kolejnej, wiosennej edycji detoksu

 389 złotych

Pakiet Uwolnienie


 3 warsztaty na żywo (6h materiału) i roczny dostęp do ich nagrań na platformie

– szczegółowa lista zakupów na czas detoksu

– dokładna rozpiska diety na każdy dzień detoksu i prostych, sezonowych przepisów

– dodatkowe nagrania wideo praktyk i zabiegów

– lista książek, które pomogą Ci pogłębić interesujące Cię tematy

– dodatkowe bonusy o wartości 125 zł
(
jeśli dołączysz do 04.09)

– 50 stronnicowy e-przewodnik z całościowym opisem procesu detoksu krok po kroku

dostęp do zamkniętej grupy wsparcia
na Facebooku

– 3 Sesje Pytań i Odpowiedzi, w trakcie których odpowiem na wszystkie Twoje pytania

– 2 konsultacje ajurwedyjskie przed wejściem
w proces i po nim, żebyś utrzymała efekty detoksu jak najdłużej

– indywidualny plan detoksu, dopasowany
do Twoich potrzeb i możliwości

– indywidualny kontakt przez Messenger lub WhatsApp w trakcie właściwego detoksu
(3-7 dni)

– możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach w ramach wiosennej edycji detoksu i powtórzenia detoksu z moim wsparciem

dostęp do dodatkowych materiałów z kolejnej, wiosennej edycji detoksu

 589 złotych

Pakiet Transformacja

(tylko 7 wolnych miejsc)

 3 warsztaty na żywo (6h materiału) i roczny dostęp do ich nagrań na platformie

– szczegółowa lista zakupów na czas detoksu

– dokładna rozpiska diety na każdy dzień detoksu i prostych, sezonowych przepisów

– dodatkowe nagrania wideo praktyk i zabiegów

– lista książek, które pomogą Ci pogłębić interesujące Cię tematy

– dodatkowe bonusy o wartości 125 zł
(jeśli dołączysz do 04.09)

– 50 stronnicowy e-przewodnik z całościowym opisem procesu detoksu krok po kroku

dostęp do zamkniętej grupy wsparcia
na Facebooku

– 3 Sesje Pytań i Odpowiedzi, w trakcie których odpowiem na wszystkie Twoje pytania

– 2 konsultacje ajurwedyjskie przed wejściem
w proces i po nim, żebyś utrzymała efekty detoksu jak najdłużej

– indywidualny plan detoksu, dopasowany
do Twoich potrzeb i możliwości

– indywidualny kontakt przez Messenger lub WhatsApp w trakcie właściwego detoksu
(3-7 dni)

– możliwość bezpłatnego udziału w warsztatach w ramach wiosennej edycji detoksu i powtórzenia detoksu z moim wsparciem

dostęp do dodatkowych materiałów z kolejnej, wiosennej edycji detoksu

 989 złotych

Miałaś już okazję ze mną pracować?

Jeśli spotkałyśmy się już na konsultacji lub pracowałyśmy wspólnie w Programie “Bliżej siebie”, mam dla Ciebie prezent.

Zniżkę -10% na udział w Programie

Potraktuj ją jako wyraz mojej wdzięczności za Twoje dotychczasowe zaufanie.

Możesz z niej skorzystać do 7 września.

Żeby dostać ode mnie indywidualny kod rabatowy, napisz do mnie na: kontakt@poprostuajurweda.pl lub użyj formularza:

 Zobacz, ile zyskujesz:

Dzięki temu, że będziemy pracować w Programie grupowym, zaoszczędzisz ponad 1400 złotych. 

Za cykl spotkań indywidualnych ze mną w oparciu o proces, który zawarłam w Programie, zapłaciłabyś łącznie około 2400 złotych.

W ramach pakietu “Transformacja” otrzymujesz ode mnie taką samą wartość w postaci 4 warsztatów online na żywo, Sesji Pytań i Odpowiedzi i dwóch konsultacji wspierających Cię przed i po procesie detoksu.

Otrzymasz ode mnie także e-przewodnik, nagrania wideo i dodatkowy dostęp do materiałów z kolejnej, wiosennej edycji Programu.

Porównanie

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zastanawiasz się, jak to będzie
wyglądało w praktyce?

 W ramach Programu spotkamy się podczas trzech 2-godzinnych warsztatów na żywo. Dzięki nim poznasz szczegółowo proces oczyszczania w ramach detoksu w zgodzie z Ajurwedą. Będziesz wiedziała, jak się do niego przygotować, jak powinien wyglądać krok po kroku, jak stopniowo z niego wyjść i jak odżywić po nim swoje ciało i umysł.

Jeśli nie będziesz mogła dołączyć na żywo, nagrania warsztatów znajdziesz już dzień po warsztacie na wygodnej platformie, do której będziesz miała dostęp przez cały rok.

Jeśli wybierzesz pakiet Uwolnienie lub Transformacja, to po każdym warsztacie otrzymasz ode mnie podsumowanie najważniejszych informacji i zaleceń dotyczących każdego etapu detoksu – pod koniec stworzą czteroczęściowy e-podręcznik,
w którym znajdziesz szczegółowy opis całego procesu
krok po kroku.

Dodatkowo, przygotuję dla Ciebie listę zakupów i nagrania wideo najważniejszych praktyk i zabiegów, żebyś wiedziała jak je przeprowadzić podczas swojego detoksu.

Jeżeli wybierzesz Pakiet Uwolnienie, otrzymasz ode mnie dostęp do zamkniętej grupy Facebooku, na której będziesz mogła dzielić się swoimi doświadczeniami i wsparciem z innymi kobietami, biorącymi udział w procesie detoksu.

To tam będziesz mogła też zadawać dodatkowe pytania, na które odpowiem w ramach nagrań czterech Sesji Pytań i Odpowiedzi we wrześniu.

Natomiast w ramach Pakietu Transformacja spotkamy się też podczas dwóch konsultacji ajurwedyjskich, po których otrzymasz ode mnie indywidualny plan detoksu dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Będziemy dodatkowo w bezpośrednim kontakcie podczas Twojego procesu detoksu (za pośrednictwem aplikacji Messenger lub WhatsApp) – po to, żebyś czuła się pewnie i komfortowo w każdym dniu oczyszczania. 

A gdy ruszy kolejna edycja Programu, otrzymasz ode mnie dodatkowe materiały, dzięki którym będziesz wiedziała, jak przeprowadzić proces detoksu na wiosnę przy użyciu sezonowych składników i z udziałem przeznaczonych na ten czas zabiegów.

Czujesz, że potrzebujesz detoksu, ale…

... nie wiesz, czy znajdziesz na niego czas pomiędzy pracą i innymi obowiązkami.

Jedynym etapem, kiedy warto, żebyś skupiła się w pełni na procesie jest detoks właściwy, który trwa od 3 do 7 dni – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Krótszy detoks możesz łatwo przeprowadzić w weekend, biorąc 1-2 dni wolnego.

Dlaczego to tak ważne, żebyś była wtedy w pełni obecna? Dlatego, że to proces, w którym nie tylko się oczyszczasz, ale też uwalniasz i transformujesz wszystko, co Ci nie służy. To wymaga uważności. I jest warte tego, żebyś znalazła na to KILKA dni w trakcie roku. Dni, w których najważniejsza stajesz się Ty i to, czego potrzebuje Twoje ciało i umysł.

... skąd masz mieć pewność, że tym to na pewno zadziała?

To program oparty o Ajurwedę – wiedzę, która ma ponad 5 tysięcy lat. Wiedzę, która przetrwała, mimo że w międzyczasie wiele trendów zdążyło przeminąć. Przetrwała, bo jest sprawdzona przez setki pokoleń.

Dodatkowo, niejednokrotnie doświadczyłam go na sobie i swoich pacjentach. Efekty pojawiały się zawsze, jeśli towarzyszyło im zaangażowanie i sumienne przestrzeganie zasad detoksu. Dlatego z tak dużym zaangażowaniem i pasją uczę tej metody dalej – ogromnie inspiruje mnie to, co możesz dzięki niej otrzymać i odkryć. 

... nie wiesz, czy nie masz przeciwwskazań do procesu detoksu?

Głównym przeciwwskazaniem do wejścia w ten proces jest ciąża i karmienie piersią.

To forma detoksu, którą przeprowadzasz na własną rękę w domowym zaciszu. Z tego względu jest najbardziej bezpieczna – nie wykonujesz w jego trakcie bardzo głębokich praktyk oczyszczających, jak ma to miejsce np. podczas oczyszczania wyjazdowego czy Panchakarmy.

Pamiętaj też, że w momencie, gdy będzie się działo coś niepokojącego, zawsze możesz do mnie napisać i skorzystać z mojego wsparcia mailowego.

... to trwa aż 4 tygodnie! Co, jeśli nie wystarczy Ci motywacji?

Wtedy masz mnie i pozostałe osoby, które będą z Tobą w tym procesie. To właśnie dlatego będziemy pracować w zamkniętej grupie na Facebooku, słyszeć się na Sesjach Pytań i Odpowiedzi, a także podczas konsultacji indywidualnych. Po to, żebyś wiedziała, że nie jesteś
w tym sama i w każdym momencie jest ktoś, u kogo możesz poszukać wsparcia.

A gdy tylko zaczniesz odzyskiwać siłę, czuć przypływ energii i lekkości – uwierz mi, że sama poczujesz, że to jest właśnie ten kierunek, w którym chcesz podążać.

To Program dla Ciebie, jeśli…

Jesteś gotowa na Nowy Początek.

Czujesz w sobie determinację do tego, żeby wejść na ścieżkę Zmiany, która sprawi, że zaczniesz żyć z energią i lekkością.

Ajurweda jest Ci bliska.

To podejście do zdrowia i świata rezonuje z Twoimi wartościami

i intuicyjnie czujesz, że to Twoja ścieżka.

Masz świadomość, że ten proces wymaga Twojego zaangażowania i wytrwałości.

Chcesz powiedzieć sobie “tak” i zadbać w końcu o swoje potrzeby, nawet jeśli będzie to wymagało od Ciebie przeorganizowania dotychczasowego stylu życia.

Czujesz, że to jest TEN czas. TWÓJ czas.

To NIE jest Program
dla Ciebie, jeśli…

NIE lubisz rozwiązań, które wymagają Twojego zaangażowania.

Szukasz sposobów, które są proste i niewymagające – ważniejszy jest dla Ciebie sam efekt, a nie metoda dochodzenia do nich.

NIE zależy Ci na tym, żeby w końcu czuć się lepiej.

Przyzwyczaiłaś się już do tego, jak jest i niekoniecznie masz chęć na to, żeby spróbować coś zmienić i włożyć siłę w swój powrót do równowagi.

NIE jesteś gotowa na duże Zmiany.

A tym bardziej czujesz się gotowa na zmierzenie się z tym,
co ze sobą niosą. I z tym, kim się staniesz, kiedy wpuścisz je do swojego Życia.

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, napisz do mnie tutaj: kontakt@poprostuajurweda.pl 

Nie mam doświadczenia w Ajurwedzie, czy ten Program jest dla mnie?

To Program, w którym każdy temat tłumaczę tak, żebyś go zrozumiała jak najlepiej. Nie musisz mieć głębszych doświadczeń z Ajurwedą, żeby z niego skorzystać. Jeśli na jakiś etapie Programu pojawią się u Ciebie pytania lub wątpliwości, pomogę Ci je rozwiać podczas Sesji Pytań i Odpowiedzi, na grupie wsparcia na Facebooku (pakiet Uwolenienie) lub na konsultacjach indywidualnych (pakiet Transformacja).

A co, jeśli okaże się, że Program mi się nie podoba?

Możesz zrezygnować w trakcie 7 pierwszych dni Programu – oddam Ci z powrotem Twoje pieniądze. Zależy mi na tym, żebyś wzięła udział w tym procesie dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz.

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, możesz zapłacić w dwóch ratach za Pakiet Uwolnienie i Pakiet Transformacja. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie mailowo: kontakt@poprostuajuweda.pl

Co to znaczy, że dostaję roczny dostęp do materiałów?

Program trwa łącznie 1,5 miesiąca i w trakcie tego czasu możesz liczyć na moje wsparcie. Jednak później, w trakcie kolejnych 10 miesięcy możesz do niego powracać w każdym momencie, gdy będziesz tego potrzebować.

Dlaczego otrzymujesz ograniczony czas na skorzystanie z materiałów? Bo to coś, co motywuje. Zależy mi na tym, żebyś zaczęła aktywnie wdrażać wiedzę w życie, a nie tylko na tym, żebyś kupiła kolejny kurs, o którym szybko zapomnisz.

Jeśli jednak po upływie 12 miesięcy będziesz chciała przedłużyć dostęp do materiałów lub wziąć udział w kolejnej edycji Programu, otrzymasz ode mnie propozycję przedłużenia dostępu na bardzo preferencyjnych warunkach.

Co, jeśli okaże się, że nie będę mogła być na żywo?

Wszystkie spotkania, zarówno warsztaty i bonusowe warsztaty na żywo będą nagrywane. Będziesz mogła je obejrzeć w dogodnym dla Ciebie momencie, bo już na drugi dzień po spotkaniu na żywo pojawią się na platformie.

Czy ten Program jest bezpieczny? Czy ma jakieś przeciwwskazania?

Tak, przede wszystkim jest nim ciąża i karmienie piersią.  Nie jest też dobrym pomysłem, jeśli jesteś aktualnie osłabiona, przeziębiona lub chora. Poza tym, nie ma on większych przeciwwskazań, bo został przygotowany tak, żebyś mogła go przejść w bezpieczny sposób w domu, na własną rękę. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się ze mną indywidualnie: kontakt@poprostuajurweda.pl

Nie wiem, czy jestem gotowa na dołączenie do Programu. Czy będą kolejne edycje?

Tak, kolejna edycja Programu odbędzie się na wiosnę. A jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości, napisz do mnie kontakt@poprostuajurweda.pl

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)