fbpx

Skąd pomysł na podzielenie się moją historią? A no stąd, że współczesne mass media często przedstawiają historie sukcesu, które nijak mają się do rzeczywistości. Dlatego chciałabym pokazać Ci trochę inną perspektywę – życiową, z ludzką twarzą. Być może nie najpiękniejszą, ale autentyczną.

Mam nadzieję, że odnajdziesz w tym nagraniu coś, czego w tym momencie potrzebujesz. Bez względu na to, czy jest to poczucie wspólnoty, inspiracja, czy po prostu chwila relaksu spędzona na słuchaniu historii kogoś, kto może mieć z Tobą sporo wspólnego, nawet jeśli personalnie się nie znacie.

Bo prawda jest taka, że wszyscy przechodzimy przez to samo. Wszyscy zmagamy się z trudnościami, problemami, zwątpieniami i życiowymi zakrętami. I nie daj się omamić wizji tego, że innym wszystko przychodzi łatwiej, bo tak nie jest. 

Za każdym człowiekiem kryje się jakaś historia. Historia o tym, jak będąc na największym życiowym zakręcie wyruszył w drogę do poznania samego siebie. 

Jeśli masz chęć, podziel się ze mną swoimi refleksjami. Jestem bardzo ciekawa tego, co się w Tobie zadzieje po obejrzeniu tego nagrania – będę czekać na wieści od Ciebie!

Dołącz do newslettera po regularną dawkę Ajurwiedzy! 

Zapisz się, żeby raz w tygodniu otrzymać ode mnie garść praktycznych wskazówek do życia w zgodzie ze sobą w duchu Ajurwedy.

 

A jeśli masz chęć przeczytać coś jeszcze…