fbpx

 

DRUGI TERMIN webinaru

Jak mieć więcej energii

i lekkości na co dzień?

Ajurwedyjski detoks kluczem do równowagi

26 kwietnia (poniedziałek) , 19.00

Czujesz, że nie radzisz sobie już z ciągłym brakiem energii?

Próbowałaś już wielu technik i sposobów, ale wszystkie działają tylko na chwilę. Potem znowu wracasz do punktu wyjścia. Czujesz bezradność i masz już tego naprawdę dosyć.

Zastanawiasz się, czemu cały czas czujesz się jak… flak?

Nie do końca rozumiesz z czego to wynika. Starasz się robić tak, jak „należy”, ale co z tego, skoro nadal w poniedziałkowe poranki czujesz się, jak w piątek po całym tygodniu…

Czujesz ciężkość w ciele i umyśle?

Masz wrażenie, że Twoje ciało i umysł Cię nieustannie spowalniają. Marzysz o tym, żeby powrócić do tego, jak czułaś się kiedyś, ale nie bardzo wiesz od czego zacząć.

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Podczas webinaru dowiesz się:

9

Co jest najczęstszą przyczyną braku energii i poczucia ciężkości według Ajurwedy?

Dowiesz się na co powinnaś zwrócić uwagę, jeśli chcesz w końcu zrobić krok w stronę życia z większą energią i lekkością.

9

Jak ajurwedyjskie metody detoksu ciała i umysłu mogą Ci pomóc?

Ajurwedyjski detoks to sprawdzony sposób na skuteczne wyjście ze stanu przewlekłego zmęczenia raz na zawsze. Dowiesz się na czym dokładnie polega i jak może zmienić Twoje życie.

9

Od czego zacząć, żeby to w końcu zaczęło działać?

Pokażę Ci praktyczne i sprawdzone sposoby, które pomogą Ci w pracy nad poziomem Twojej energii i uczuciem ciężkości – zarówno w Twoim ciele, jak i w umyśle, bo w Ajurwedzie to zawsze idzie w parze.

A jeśli będziesz gotowa na Zmianę,
zaproszę Cię do programu

Detoks ciała i umysłu

Odzyskaj lekkość i energię dzięki Ajurwedzie

Transformującego Programu online, w ramach którego przejdziesz detoks w domowym zaciszu z moim wsparciem.

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram w odkrywaniu drogi do życia w zgodzie ze sobą dzięki Ajurwedzie.

Jestem terapeutką ajurwedyjską i psychologiem.

Dzięki połączeniu Ajurwedy i psychologii jestem w stanie szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji. 

Brak energii i ciągła ciężkość, zarówno w ciele, jak i w umyśle sprawiły, że zaczęłam szukać rozwiązań. Jednym z nich okazało się życie w zgodzie z Ajurwedą i detoks ajurwedyjski, który był moim pierwszym doświadczeniem Ajurwedy w praktyce. Od tego czasu nie rozstaję się z nią ani na chwilę.

Chodź, pokażę Ci, jak Ajurweda może zmienić też i Twoje życie.