fbpx

Praca nad zdrowiem w duchu Ajurwedy nie dzieje się z dnia na dzień. To złożony proces, który trwa zazwyczaj kilka miesięcy. Zastanawiasz się, jak wygląda w praktyce?

Pierwsza konsultacja

Pierwsze spotkanie skupia się wokół poznania tego, kim naprawdę jesteś. To czas, który może okazać się dla Ciebie niemałym zaskoczeniem lub… potwierdzeniem tego, co już przeczuwałaś.

Wspólnie odkrywamy Twoje Prakriti (potencjał zdrowia, z którym przyszłaś na świat) i Vikriti (Twój stan obecny). Sprawdzamy, jak bardzo odbiegają od siebie te dwa punkty odniesienia, które w Ajurwedzie są podstawą do ustalenia dalszych kroków.

Przyglądamy się temu, jak wygląda Twój styl życia i codzienne nawyki. Analizujemy to, jak Twoje przekonania i schematy myślowe doprowadziły Cię do momentu, w którym jesteś. 

Może zdarzyć się tak, że będziesz zaskoczona ilością i różnorodnością pytań, a nawet zastanawiać się po co pochylamy się nad niektórymi kwestiami, które wydają się nieistotne.

Pamiętaj, że Ajurweda to podejście holistyczne, które patrzy na ciało jak na całość – nawet, jeśli dolegliwości dotyczą tylko jednego organu. Do tego bierze też pod uwagę Twój umysł i duszę, traktując je, razem z ciałem, jako jedność. Można powiedzieć, że to esencja ajurwedyjskiego spojrzenia na pełnię zdrowia.  

Otrzymujesz ode mnie pierwsze, proste zalecenia i ustalamy, który nawyk zaczniesz budować jako pierwszy. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zaczynamy też suplementację ajurwedyjskimi ziołami oraz terapiami i masażami ajurwedyjskimi.

Pod koniec naszej wspólnej pracy

Poczujesz zmianę na każdym poziomie. Zmianę przez duże “Z” – na poziomie ciała, umysłu i ducha.

Spojrzysz na siebie holistycznie. Będziesz mieć kluczową wiedzę o tym, co Ci służy pod kątem Twoich wyborów żywieniowych, sposobu myślenia i ogólnego stylu życia.

Poznasz prawdziwą przyczynę. Dowiesz się, jakie było źródło Twoich dolegliwości i jak sprawić, aby nie pojawiły się ponownie w Twoim życiu.

Czas trwania konsultacji: 60-90 minut

Koszt: 100 złotych

Forma: konsultacja we Wrocławiu lub online

UWAGA! Na ten moment istnieje możliwość jedynie konsultacji online (do odwołania). 

Konsultacja ajurwedyjska jest dla Ciebie, jeśli…

C

Jesteś zdecydowana, żeby
przejąć odpowiedzialność
za swoje zdrowie i dobre samopoczucie

C

Chcesz się nauczyć
holistycznego dbania o zdrowie,
aby móc korzystać ze swojego potencjału

C

Jesteś gotowa na to, aby
poznać naturalne sposoby leczenia
drobnych dolegliwości i chorób

Bezpłatna konsultacja wstępna (20 minut)

A jeśli nie jesteś pewna, czy Ajurweda może Ci pomóc, skorzystaj z bezpłatnej rozmowy wstępnej (przez telefon lub Skype), podczas której mamy okazję się poznać i przyjrzeć temu, co jest aktualnie Twoim największym wyzwaniem. 

Przed spotkaniem otrzymasz ode mnie ankietę z kilkoma pytaniami – odpowiedzi na nie pozwolą nam lepiej wykorzystać nasz wspólny czas.

Dzięki rozmowie będziesz wiedzieć, co Ajurweda może Ci zaoferować i jak będą wyglądać dalsze kroki. Będziesz mieć możliwość podjęcia decyzji, czy ajurwedyjska ścieżka jest tym, czego szukasz.