fbpx

 

Bezpłatny LIVE

Jak schudnąć bez wyrzeczeń dzięki Ajurwedzie?

14 lipca (środa) , 18.30

Dowiesz się, dlaczego do tej pory miałaś problemy z tym, żeby schudnąć bez wyrzeczeń. 

Opowiem Ci, jak to wygląda z ajurwedyjskiej perspektywy, żebyś zrozumiała co z tym się wiąże. Dodam też odrobinę psychologii w praktyce, żebyś jeszcze lepiej mogła to zrozumieć.

Zrozumiesz, od których ajurnawyków warto zacząć
i jak to zrobić.

Gdy wiesz, jak to wygląda u innych i co się sprawdza w praktyce, a nie w książkach to wtedy jest Ci o wiele łatwiej wdrożyć to w życie.

Opowiem Ci o przeszkodach, które mogą się pojawić

Wszystkie przeszłam na własnej skórze i obserwuję
je u osób, z którymi pracuję na co dzień na konsultacjach. 

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram w odkrywaniu drogi do życia w zgodzie ze sobą dzięki Ajurwedzie. Jestem terapeutką ajurwedyjską i psychologiem.

Dzięki połączeniu Ajurwedy i psychologii jestem w stanie szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji. 

Moją misją jest pokazanie Ci, jak możesz skorzystać ze swojego wewnętrznego potencjału, żeby stać się tym, kim naprawdę jesteś. A przy okazji… zarażenie Cię miłością do Ajurwedy! 😉 

Chodź, pokażę Ci, jak Ajurweda może zmienić Twoje życie.