fbpx

Regulamin korzystania z konsultacji, masaży i terapii ajurwedyjskich
w Po prostu Ajurweda

 1. W momencie, gdy decydujesz się na pracę ze mną w duchu Ajurwedy, proszę, żebyś dała mi znać o wszystkich przewlekłych jednostkach chorobowych, na które chorujesz i lekach, które przyjmujesz, tak abyśmy były w stanie dobrać odpowiednie kroki, wspierające Cię w powrocie do zdrowia. 
 2. Proces powrotu do zdrowia w zgodzie z Ajurwedą jest komplementarny do podejścia medycyny konwencjonalnej – nie ma na celu zastępowania porad medycznych lub być substytutem doradztwa medycznego. Wszelkie informacje należy wykorzystywać w połączeniu ze wskazówkami, które otrzymałaś od lekarza, pod którego opieką aktualnie jesteś. 
 3. Bardzo proszę Cię o punktualność, to znaczy o przybycie lub pojawienie się online ok. 5 minut przed umówioną wizytą. Jeśli umówimy się na przykład na godzinę 10.00 oznacza to, że jest to godzina rozpoczęcia konsultacji/masażu/terapii. Jeśli się spóźnisz, będziemy miały mniej czasu na wspólną pracę. Jeśli nie uprzedzisz mnie o swoim spóźnieniu, czekam na Ciebie przez 15 minut. Potem wizyta jest traktowana jako zrealizowana i jeśli nie była opłacona to jest r rozliczana przy kolejnej
 4. Jeśli nie jesteś w stanie pojawić się na umówionym przez nas spotkaniu, daj mi, proszę, znać jak najszybciej. Dzięki temu ktoś inny będzie w stanie skorzystać z tego terminu.
 5. W sytuacji, gdy odwołasz nasze spotkanie wcześniej niż 24 godziny przed, będziemy mogły przesunąć je na inny termin. Wizyta odwołana później niż 24 godziny przed rozliczana jest przy kolejnej.
 6.  Płatność w gabinecie stacjonarnym jest rozliczana gotówką lub za pośrednictwem elektronicznego przelewu BLIK na telefon. Jeśli chcesz, możesz też zapłacić przed wizytą przelewem.  
 7.  Jeśli zdecydowałaś się na pakiet konsultacji, masz czas na skorzystanie z niego przez 30 dni od terminu pierwszej wizyty.
 8. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pisz śmiało: kontakt@poprostuajurweda.pl

  Pozdrawiam Cię ciepło 🙂 
  Nicole Radomska