fbpx

Regulamin korzystania z konsultacji, masaży i terapii ajurwedyjskich
w Po prostu Ajurweda

 1. W momencie, gdy decydujesz się na pracę ze mną w duchu Ajurwedy, proszę, żebyś dała mi znać o wszystkich przewlekłych jednostkach chorobowych, na które chorujesz i lekach, które przyjmujesz, tak abyśmy były w stanie dobrać odpowiednie kroki, wspierające Cię w powrocie do zdrowia. 
 2. Proces powrotu do zdrowia w zgodzie z Ajurwedą jest komplementarny do podejścia medycyny konwencjonalnej – nie ma na celu zastępowania porad medycznych lub być substytutem doradztwa medycznego. Wszelkie informacje należy wykorzystywać w połączeniu ze wskazówkami, które otrzymałaś od lekarza, pod którego opieką aktualnie jesteś. 
 3. Bardzo proszę Cię o punktualność, to znaczy o przybycie lub pojawienie się online ok. 5 minut przed umówioną wizytą. Jeśli umówimy się na przykład na godzinę 10.00 oznacza to, że jest to godzina rozpoczęcia konsultacji/masażu/terapii. Jeśli się spóźnisz, będziemy miały mniej czasu na wspólną pracę. 
 4. Jeśli nie jesteś w stanie pojawić się na umówionym przez nas spotkaniu, daj mi, proszę, znać jak najszybciej. Dzięki temu ktoś inny będzie w stanie skorzystać z tego terminu.
 5. W sytuacji, gdy odwołasz nasze spotkanie wcześniej niż 24 godziny przed, będziemy mogły przesunąć je na inny termin. Wizyta odwołana później niż 24 godziny przed rozliczana jest przy kolejnej.
 6.  Płatność w gabinecie stacjonarnym jest rozliczana jedynie gotówką. 
 7.  Jeśli zdecydowałaś się na pakiet konsultacji, masz czas na skorzystanie z niego do 6 miesięcy od dokonania przelewu.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, pisz śmiało: kontakt@poprostuajurweda.pl

  Pozdrawiam Cię ciepło 🙂 
  Nicole Radomska