fbpx

DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO SZKOLENIA ONLINE

HOLISTYCZNA

TRANSFORMACJA
– ciało, umysł, dusza

Jak wrócić do tego, kim jesteś naprawdę dzięki Ajurwedzie?

Środa 24 kwietnia, 18.00
(jeśli nie możesz być na żywo – otrzymasz nagranie)

HOLISTYCZNA TRANSFORMACJA – ciało, umysł, dusza

Jak wrócić do tego, kim jesteś naprawdę dzięki Ajurwedzie?

Środa, 24 kwietnia, 18.00
(jeśli nie możesz być na żywo – otrzymasz nagranie)

 Chcesz odzyskać dawną siebie, ale masz wrażenie, że robisz jeden krok do przodu i dwa do tyłu…

Próbowałaś już wielu rzeczy – większej dawki ruchu, dłuższego snu, zmiany diety, medytacji, jogi, dłuższych wakacji. Nawet, jeśli to pomagało, to… tylko na chwilę. A potem i tak wracałaś jak bumerang do punktu wyjścia. Chcesz się w końcu wyrwać z tego błędnego koła.

Masz już naprawdę dość i chcesz zacząć od nowa, ale czujesz się zablokowana (ciało daje Ci kolejne dolegliwości, a głowa kołowrotek myśli)…

Ajurweda tę blokadę nazywa „objawami Ama”, czyli złogami i toksynami w organizmie.

To coś, co manifestuje się często w postaci: dodatkowych kilogramów, białego nalotu na języku, braku energii, ciągoty do słodyczy i niezdrowych przekąsek, w nadmiarze śluzu, problemach skórnych… ale przede wszystkim w uczuciu utknięcia.

Twój umysł i ciało potrzebują oczyszczania, ale chcesz, żeby to naprawdę zmieniło Twoje życie, a nie tylko na chwilę…

Trochę już czytałaś o ajrwedyjskim oczyszczaniu, a być może próbowałaś już też różnych detoksów na własną rękę, ale tym razem chcesz inaczej. Chcesz, żeby oczyszczanie było początkiem głębokich i trwałych (!) zmian w Twoim życiu, a nie celem w samym w sobie, który sprawi, że po miesiącu szybko wrócisz do tego, co było.

Silna wola? Taaaa… chciałabyś kiedyś ją u siebie zobaczyć. Raczej zazwyczaj zaczyna się to dużym zapałem, a po czasie okazuje się, że jednak był słomiany…

Próbowałaś wprowadzać nowe nawyki, ale stare przyzwyczajenia i tak wracają.

Masz swoje codzienne rytuały – ciastko do kawy i wieczorne chipsy do Neflixa… Wiesz, że Ci nie służą, ale… bez nich jest jeszcze gorzej! Czujesz, że powinnaś już coś z tym wszystkim zrobić. , ale nie wiesz za bardzo jak się za to zabrać…

Jeśli widzisz w tym siebie to potrzebujesz czegoś więcej niż oczyszczania i wprowadzenia nowych nawyków. 

Potrzebujesz holistycznego podejścia, które obejmie każdy Twój aspekt: ciało, umysł i duszę.

Nie potrzebujesz zmiany. Potrzebujesz TRANSFORMACJI. 

Podczas tego szkolenia zdradzę Ci, jak wygląda Transformacja w Ajurwedzie
i w czym tkwi sekret jej skuteczności.

Podczas szkolenia dowiesz się:

9

Jaki jest Twój poziom toksyn (Ama)?

Sprawdzimy wspólnie jak wygląda stan Twojego organizmu.  To da Ci bardzo klarowną odpowiedź, czy sytuacja jest poważna i czy powinnaś jak najszybciej  interweniować.

9

Jakie są 3 najważniejsze etapy ajurwedyjskiej transformacji?

Oczyszczanie ajurwedyjskie jest tylko jej pierwszym krokiem. Ale na tym nie koniec.

Dopiero dwa kolejne etapy sprawiają, że ten proces staje się naprawdę TRANSFORMUJĄCY. Takiej wiedzy nie znajdziesz ani w książkach, ani w internecie.

9

Jak wprowadzić Ajurwedę w codzienne życie?

Powiem Ci skąd się bierze ten cały słynny „słomiany zapał” i dlaczego 80% osób nie jest w stanie wytrwać na ścieżce do równowagi. Widziałam to już tyle razy, że wiem dokładnie co sprawia, że utykają i wracają do punktu wyjścia.

9

A jeśli będziesz gotowa na wejście w ten proces z moim wsparciem...

… zaproszę Cię do 6-miesięcznego Programu Transformacja, dzięki któremu wrócisz do tego, kim jesteś naprawdę na każdym poziomie:
ciała, umysłu i duszy.

;

Jeśli będziesz na żywo, otrzymasz ode mnie BEZPŁATNY PREZENT

W podziękowaniu za Twoją obecność i zaangażowanie otrzymasz ode mnie PDF „5 oczyszczających przepisów, które musisz znać”

Nie możesz być z nami na żywo? Po szkoleniu otrzymasz
ode mnie dostęp do nagrania ważny przez kilka następnych dni.

Zapisy na szkolenie już się zakończyły

Czas szkolenia: środa (24.04), 18.00-19.30

(jeśli nie możesz być na żywo, otrzymasz nagranie)

{

Z Ajurwedą mam skomplikowaną historię. Kojarzyła mi się głównie ze wstawaniem o 6.00 i zestawem dziwnych zaleceń dietetycznych. 

Nicole to pierwsza znana mi ajurwedystka, która wyraża się z szacunkiem o osobach chodzących spać późno i objadających się słodyczami, bez nadęcia i piętnowania, bez straszenia, że jestem oderwana od natury i zaburzona 😛 

Tak naprawdę podejście Nicole mnie tu przyciągnęło, gdyby ten kurs był o naprawianiu telewizorów albo tropieniu kosmitów, pewnie też bym się pojawiła 😉

Alicja W.

{

Nicole, chciałam się z Tobą czymś podzielić… byłam na kontrolnej wizycie u lekarza, który po badaniu stwierdził znaczną poprawę na wszystkich polach w stosunku do pierwszej wizyty. 

Jestem bardzo zadowolona i w sumie to dumna z siebie bo wiem, że nie odpuszczałam sobie i sumiennie stosowałam się do zaleceń.

Pozwalam sobie na małą prywatę, a raczej słowa podziękowania Tobie, za wsparcie inspiracje, dobre rady. Życzyłabym sobie tylko takich ludzi spotykać na swojej drodze.

Kaśka

{

Gdyby nie ten proces, nie nauczyłabym się tego, jak sobie odpuszczać i dawać sobie więcej luzu związanego z tym, że nie zawsze jest idealnie.

Teraz mam większą wdzięczność za to, co mam. Oswoiłam lęki, które towarzyszyły mi od długiego czasu.

Moim największym momentem AHA było przejście do takiego stanu, w którym pewnie rzeczy robi się z automatu, bo ma się to już we krwi.

Małgosia B.

Kim jestem? 

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram kobiety gotowe na zmianę stylu życia, który doprowadził do ich długotrwałych problemów ze zdrowiem. Uczę, jak wprowadzić trwałą zmianę dzięki Ajurwedzie. 

Jestem terapeutką ajurwedyjską i psycholożką.  To sprawia, że po moje wsparcie często zgłaszają się kobiety, które doświadczają dolegliwości psychosomatycznych – na pograniczu ciała i umysłu.  

Pracuję holistycznie. Dzięki temu jestem w stanie o wiele szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji i pokazać Ci, jak wejść w uziemioną duchowość, która łączy Cię ze Źródłem.

Doskonale wiem, jak wygląda ścieżka prowadząca ku wewnętrznej transformacji, bo sama na nią weszłam (i z 4934734 razy się na niej potknęłam 😉 ). Na przestrzeni ostatnich kilku lat pracy terapeutycznej stworzyłam system, którego efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwana. I właśnie tym chcę się z Tobą podzielić.