fbpx

 

Pierwszy tego typu Program w Polsce

Program
Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę

na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

Moja wewnętrzna transformacja zaczęła się, gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu jak Ty teraz. 

To był początek zmian w moim życiu, które rozgościły się w nim z taką lekkością, że aż sama nie mogłam w to uwierzyć
(To się tak da? bez tego całego mozołu i trudu?!). 

Rzeczy, z którymi zmagałam się od dłuższego czasu: brak energii, ciągłe zajadanie emocji, problemy z koncentracją, brak akceptacji swojego ciała… zniknęły.

Czy stało się to jak za dotknięciem magicznej różdżki?
Wiadomo, że nie (chociaż fajnie by było 😉 ) 

Ajurwedyjski detoks zrobił przestrzeń na nowe, ale to,
co wprowadziłam w moje życie PO NIM było o wiele ważniejsze. 

Nauczyłam się na nowo łączyć się ze swoim wewnętrznym głosem i pozwoliłam mu się prowadzić. 

Odnalazłam połączenie z Naturą. Z moją własną Naturą.

Wróciłam do siebie. Prawdziwej siebie.

Od trzech lat wspieram kobiety dzięki Ajurwedzie i psychologii holistycznej. Do tej pory detoks przeszło z moim wsparciem blisko 100 kobiet. 

Teraz stworzyłam dla Ciebie Program, w którym przeprowadzę Cię nie tylko przez sam proces detoksu, ale pomogę Ci z łatwością i systematycznością wejść na nową ścieżkę. 

Ścieżkę wewnętrznej Transformacji
Twojego ciała, umysłu i duszy. 

A teraz wyobraź sobie,

że przeszłaś Transformację i…

... odzyskałaś dawną ENERGIĘ i dawną siebie.

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić „tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz dla siebie i swoich bliskich. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz niesamowitą WOLNOŚĆ w ciele.

Perypetie trawienne zniknęły, a razem z nimi dodatkowe kilogramy. W końcu czujesz, że Twoje ciało jest spójne z tym, kim jesteś naprawdę. Zaczęłaś dawać mu miłość i akceptację. 

... Twój umysł wspiera to, gdzie prowadzi Cię SERCE.

Wolność pojawiła się nie tylko w Twoim ciele, ale też w umyśle, który przestał zalewać Cię lękiem, smutkiem i kreować czarne scenariusze. Czujesz większą klarowność i jasność, dzięki którym o wiele łatwiej jest Ci budować życie do którego woła Cię Twoja Dusza. W oparciu o wartości, które są Ci bliskie. 

... czujesz się spełniona i POŁĄCZONA ze sobą.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Co więcej – masz motywację i siłę, żeby konsekwentnie i systematycznie podążać nią dalej, a nie po paru tygodniach znowu z niej zbaczać tak, jak to było do tej pory.

... masz NARZĘDZIA, po które zawsze możesz sięgnąć i wiesz JAK to zrobić.

Jesteś w stanie z łatwością powtórzyć detoks i wiesz, jak go dopasować do tego, czego akurat potrzebujesz. Masz też  cały ogrom holistycznej wiedzy o tym, co zrobić, żeby dzięki niemu NAPRAWDĘ stworzyć nowy styl życia, nową relację z samą sobą i światem. Nie czujesz już zagubienia i osamotnienia. Odzyskujesz kontrolę i sprawczość.  

Co mówią uczestniczki moich Programów?

Cały program dał mi dużo wiedzy na temat postępowania zgodnie z ajurwedą, postawił akcenty na te najważniejsze sprawy – dał mi wiedzę nie tylko na temat tego okresu detoksu, ale też generalnie pod kątem życia w ten sposób.

Jadłospis uzmysłowił mi w jaki sposób konstruować posiłki, cały proces detoksu bardzo pomaga na skoncentrowaniu się na własnych potrzebach i ich obserwowaniu.

Spodziewałam się bardziej efektów fizycznych a zaskoczyło mnie, że dużo więcej doświadczyłam w kwestii psychicznej. Uspokoiłam umysł, wyciszyłam się oraz uzyskałam praktyczne wskazówki do kontynuowania życia zgodnie z ajurwedą. 

Kluczowe w Programie było dla mnie holistyczne podejście – duża część osób, które znam, zmaga się z dolegliwościami na poziomie połączenia umysłu i ciała. Trudno o zajęcie się tym kompleksowo u standardowego lekarza. 

Kasia Cz.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Czuję, że wszystkie elementy Programu były ważne. Część refleksyjna + wiedza podana w przystępny sposób i super atmosfera – wow! 

Najważniejsze było dla mnie Twoje wsparcie, przepisy, indywidualne podejście, czas na zadawanie pytań, możliwość kontaktu w razie wątpliwości.

Czuję, że gdyby nie Twoje podejście, Twój program i nastawianie nas na głębszy proces to łatwo byłoby to potraktować jako kolejny challenge, kolejna dietę.

Dziękuję Ci za to bardzo.

Martyna K.

Ponowne otwarcie zapisów na wiosnę 2024

Jeśli chcesz dowiedzieć się pierwsza o możliwości dołączenia do Programu, daj mi o tym znać tutaj: 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.