fbpx

Przesprzedaż Programu kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Przedsprzedaż Programu kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

 

Pierwszy tego typu Program w Polsce

Program

Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

To głęboki, 6-miesięczny proces terapeutyczny,
który rozpoczniesz ajurwedyjskim detoksem ciała,
umysłu i serca. Dzięki niemu będziesz gotowa na to,
żeby znów usłyszeć swój prawdziwy głos.
Potem pomogę Ci w tym, żebyś zaczęła
w końcu za nim podążać.

Widzisz w tym siebie? 

u

Doszłaś już do ściany. Masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego, ale nadal jesteś w tym samym miejscu...

Próbowałaś już wielu rzeczy – większej dawki ruchu, dłuższego snu, zmiany diety, medytacji, wakacji. Pomagało, ale… tylko na chwilę. Potem wracałaś jak BUMERANG do punktu wyjścia. Masz już po dziurki w nosie tych półśrodków i chwilowych zrywów. Całą sobą czujesz, że to CIĄGŁE ZMĘCZENIE to tylko objaw czegoś o wiele większego i ważniejszego. 

u

Czujesz w ciele blokady, złogi i przestoje i wiesz, że to zbędny bagaż, który utrudnia Ci rozpoczęcie wszystkiego od nowa...

Dodatkowe kilogramy, biały nalot na języku, brak energii, ciągoty do słodyczy i niezdrowych przekąsek, uczucie ciężkości po posiłku, nadmiar śluzu, problemy skórne i inne dolegliwości stały się już Twoją codziennością tak bardzo, że już nie pamiętasz jak to było, gdy czułaś się naprawdę SOBĄ. Pełną motywacji, energii i chęci do życia. 

u

Latami tłumiłaś lub nadal tłumisz emocje, które zaczynają przypominać wulkan przed wybuchem...

Byłaś przez długi czas lub nadal jesteś w otoczeniu, które nie przyjmuje Cię taką, jaką jesteś. Z Twoją ZŁOŚCIĄ, LĘKIEM, SMUTKIEM i innymi trudnymi emocjami, które skrzętnie na co dzień skrywasz. Jednak coraz częściej zaczynają w Tobie buzować, a Ty masz wrażenie, że zaraz wybuchniesz i marzysz o tym, żeby w końcu poczuć spokój.

u

Każdego dnia powtarzasz sobie "Od jutra to już na pewno zacznę", ale kończy się jak zwykle tak samo...

Wiesz, że nie chcesz tak żyć, jak do tej pory. Postanawiasz, że od jutra zaczynasz od nowa. Na początku zawsze masz ogromny zapał, ale potem znika tak szybko, jak się pojawił. Chcesz wprowadzić w swoje życie konkretne zmiany, ale SYSTEMATYCZNOŚĆ to nie jest Twoja mocna strona. Jesteś wkurzona na siebie, że to już kolejny raz, kiedy znowu Ci nie wyszło, chociaż już naprawdę czujesz się w pełni gotowa, żeby zacząć.

u

Wiesz, że Twój umysł i ciało potrzebują oczyszczania i chcesz, żeby te zmiany zostały z Tobą na dobre...

Czytałaś już o różnych sposobach oczyszczania, ale większość z nich jest mówiąc wprost… odklejona i nie z tej planety! 😉 Być może próbowałaś już też różnych detoksów na własną rękę, ale tym razem chcesz mieć zalecenia dopasowane do Twoich potrzeb i pewność, że sobie nie zaszkodzisz. I że będzie początkiem TRWAŁYCH zmian w Twoim życiu, a nie celem w samym w sobie, który sprawi, że po miesiącu szybko wrócisz do tego, co było.  

Moja wewnętrzna transformacja zaczęła się, gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu jak Ty teraz. 

To był początek zmian w moim życiu, które rozgościły się w nim z taką lekkością, że aż sama nie mogłam w to uwierzyć. 

Rzeczy, z którymi zmagałam się od dłuższego czasu: brak energii, ciągłe zajadanie emocji, problemy z koncentracją, brak akceptacji swojego ciała… zniknęły.

Czy stało się to jak za dotknięciem magicznej różdżki? Nie. 

Detoks zrobił przestrzeń na nowe, ale to,
co zadziało się PO NIM było o wiele ważniejsze. 

Nauczyłam się na nowo łączyć się ze swoim wewnętrznym głosem i pozwoliłam mu się prowadzić. 

Odnalazłam połączenie z Naturą. Z moją własną Naturą.

Wróciłam do siebie. Prawdziwej siebie.

Od trzech lat wspieram kobiety dzięki Ajurwedzie i psychologii holistycznej. Do tej pory detoks przeszło z moim wsparciem blisko 100 kobiet. 

Teraz stworzyłam dla Ciebie Program, w którym przeprowadzę Cię nie tylko przez sam proces detoksu, ale pomogę Ci z łatwością i systematycznością wejść na nową ścieżkę. 

Ścieżkę wewnętrznej Transformacji
na poziomie Twojego ciała, umysłu i duszy. 

A teraz wyobraź sobie,

że przeszłaś Transformację i…

... odzyskałaś dawną energię i apetyt na życie.

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić „tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz dla siebie i swoich bliskich. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz niesamowitą lekkość w ciele.

Perypetie trawienne zniknęły, a razem z nimi dodatkowe kilogramy. W końcu czujesz, że Twoje ciało jest spójne z tym, kim jesteś naprawdę. Zaczęłaś dawać mu miłość i akceptację. 

... wiesz czego chcesz w swoim życiu, a czego już nie.

Lekkość pojawiła się nie tylko w ciele, ale też w umyśle. Czujesz większą klarowność i jasność, dzięki którym o wiele łatwiej jest Ci budować życie w oparciu o wartości, które są Ci bliskie. 

... czujesz się jak nowo narodzona.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Co więcej – masz motywację i siłę, żeby konsekwentnie i systematycznie podążać nią dalej, a nie po paru tygodniach znowu z niej zbaczać tak, jak to było do tej pory.

... masz wiedzę i narzędzia, po które zawsze możesz sięgnąć.

Potrafisz przeprowadzić ajurwedyjski detoksu w domowym zaciszu i masz cały ogrom holistycznej wiedzy o tym, co zrobić, żeby dzięki niemu NAPRAWDĘ stworzyć nowy styl życia. Nową relację z samą sobą i światem. 

Dołącz do pierwszej edycji holistycznego

Programu Transformacja

i powróć do siebie na każdym poziomie: ciała, umysłu i ducha.

Masz naturalną zdolność do samonaprawy i uzdrawiania.

Wystarczy, że zrozumiesz ten proces i dasz mu się poprowadzić. 

 

Co mówią uczestniczki poprzednich edycji Programu?

To mój pierwszy ajurwedyjski detoks. Post, diety przyzwyczaiły mnie do znaczących wyrzeczeń bez skutku lub z nieadekwatnym skutkiem.

Wchodząc do Programu byłam przygotowana na wyrzeczenia, ale okazało się że posiłki są smaczne i sycące. Nie miałam uczucia głodu i tęsknoty za tradycyjnym jedzeniem.

Kolejne dni detoksu lecą szybko i nie towarzyszy im myśl „Niech to się skończy jak najszybciej, żebym mogła zjeść ulubione ciasto lub kiełbaskę z grilla.

Galina G.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Gdyby nie Program, nie uświadomiłabym sobie że tego, że nie mam czasu dla siebie i że mogę mieć na to jakiś wpływ. Już jakiś czas chodzi to za mną myśl, że moje zdrowie i mój dobrostan jest ważny. Wiem, że chcę nad tym się zastanowić i spróbuję coś zmienić.

Dziękuję Nicole za Ciebie i za to, że robisz dla świata i ludzi tak piękne rzeczy. Że można dzięki Tobie odzyskiwać siły i… siebie.

Ania B. 

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram kobiety w stworzeniu stylu życia, który przywraca im zdrowie na poziomie ciała, umysłu i duszy. 

Jestem terapeutką ajurwedyjską i psycholożką.

Dzięki połączeniu Ajurwedy i psychologii jestem w stanie szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji.

Ajurwedyjski detoks był moim pierwszym głębokim doświadczeniem mocy Ajurwedy w praktyce i jednocześnie Początkiem przez duże „P”. Początkiem zmian, które sprawiły, że weszłam w proces wewnętrznej transformacji.

Dzisiaj przeprowadzam przez ten proces inne kobiety pokazując im, że powrót do równowagi nie musi być życiową rewolucją tylko ewolucją, złożoną z małych kroków. 

Chodź, pokażę Ci, jak połączenie Ajurwedy, psychologii i duchowości mogą zmienić Twoje życie.

Dlaczego ten Program jest inny niż wszystkie?

#1 To pierwszy Program
tego typu w Polsce

To pierwszy tego typu Program w Polsce, w którym masz możliwość przejścia z moim wsparciem nie tylko samego detoksu (tak jak jest to w wielu innych kursach i programach), ale też tego, co PO nim. Zakładam, że wiesz, że nie chodzi tylko o detoks, ale też o to, na ile NAPRAWDĘ przetransformuje się Twoje życie.

Masz wybór. Możesz po prostu przejść detoks i… tak jak większość osób za jakiś czas wrócić do tego, co było wcześniej, lądując w tym samym miejscu.

Ale możesz też wejść głębiej i postawić na trwałą zmianę, która otwiera drogę do transformacji.

A ja Ci pokażę, jak na tę drogę wejść. I na niej pozostać. 

#2 Moje regularne wsparcie
przez pół roku (!)

Gdy wchodziłam na swoją ścieżkę transformacji, byłam pełna wątpliwości. Potrzebowałam poczucia, że jest ktoś, kto idzie razem ze mną. Ktoś, kto czuwa i wspiera.

Dlatego w ramach Programu otrzymasz nie tylko wsparcie merytoryczne i dostęp do obszernych nagrań i materiałów.

Na początku spotkamy się też na konsultacji indywidualnej, podczas której ustalimy dla Ciebie plan działania i indywidualne zalecenia na czas detoksu. 

Potem będziemy się też spotykać się co 2 tygodnie na grupowym mentoringu online na żywo (czeka nas łącznie 18 godzin wspólnej pracy!), żeby mieć pewność, że podążasz we właściwym kierunku. 

A jeśli poczujesz, że utknęłaś i będziesz mieć indywidualne pytania, będziesz mogła też w każdym momencie
umówić się ze mną na 30-minutową Sesję Pytań i Odpowiedzi na odetkanie korka 😉 dzięki czemu bez problemu ruszysz na przód.  

Cały czas będziesz też mieć dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, do której dostęp będą miały jedynie uczestniczki Programu. 

#3 Stawiam na jakość, a nie ilość

Moje podejście jest unikatowe, bo stawiam na głęboką pracę terapeutyczną i na to, żeby zmiany, które się u Ciebie pojawią, były trwałe. Żeby stawały się częścią Twojego życia – z lekkością, radością, bez poczucia przymusu. Na stałe. 

Żeby tak się zadziało, moje Programy mają bardzo ograniczoną ilość uczestniczek. 

W przeciwieństwie do innych ekspertów na rynku,
wybieram JAKOŚĆ, a nie ilość. 

Stawiam na głębokość Zmian,
a nie dryfowanie po powierzchni. 

Nie pracuję z tysiącami kobiet rocznie.
Pracuję z kilkudziesięcioma. I efekty, które mają są naprawdę spektakularne.

#4 Idziesz we własnym tempie

To Ty wybierasz czas, w którym przeprowadzisz detoks. To proces, który wymaga przestrzeni (energetycznej, czasowej, emocjonalnej, fizycznej) – nie powinien być Ci odgórnie narzucany (!). 
To Ty wiesz, kiedy najlepiej go przejść.

Po detoksie, wchodzisz na ścieżkę transformacji we własnym tempie. Pracujesz z tymi żywiołami, które w danym momencie są dla Ciebie najważniejsze. Możesz zatrzymać się na dłużej przy tych, które sprawiają Ci więcej trudności i nikt nie będzie Cię za to oceniał, ani poganiał. Nie będziesz mieć też FOMO, że inni są już daleko przed Tobą, a Ty utknęłaś.

Idziesz w takim tempie, w jakim czujesz się dobrze.
Transformacja nie lubi pośpiechu. Transformacja lubi przepływ i dostrajanie się do swoich potrzeb.

Dlaczego tak? Bo zbyt wiele osób kupuje miesięczne kursy, które potem leżą zapomniane na wirtualnej półce.
Dlatego to nie jest kolejny Program, który pomoże Ci znowu odłożyć siebie na później.  

 

{

Przez ostatnie 3 lata próbowałam naprawić swoje ciało, natomiast Ajurweda uświadomiła mi,
że można zadbać o siebie i swoje ciało z intencją miłości, a nie lęku.

To był moment, który był też katalizatorem do rozpoczęcia bardziej świadomego słuchania swojego głosu, który niestety był skutecznie zagłuszany przez wiele lat.

Ania Będzińska
(pseudonim na życzenie pacjentki)

Czego możesz się spodziewać? 

I

Nagrania, materiały i ćwiczenia (ok. 15h)
które przeprowadzą Cię przez proces detoksu i wewnętrznej transformacji

Holistyczna konsultacja 1:1 ze mną, podczas której ustalimy dla Ciebie plan działania i indywidualny plan detoksu

12 mentoringów grupowych(18h), w trakcie których rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na pytania

Moje ciągłe wsparcie przez całe pół roku i możliwość korzystania z indywidualnych Sesji Pytań i Odpowiedzi (30 minut)

Prawie 100-stronnicowy e-podręcznik,
w którym znajdziesz szczegółowy opis całego procesu i transkrypcje nagrań

Zamknięta grupa 
dostępna tylko dla uczestniczek Programu

Dodatek Transformacja+ do każdego modułu, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i spis książek, nagrań i innych narzędzi, które pomogą Ci pogłębić poruszane tematy 

Dołączenie do społeczności kobiet,
które myślą i czują tak, jak Ty. Nowe relacje i przyjaźnie + pierwszeństwo w dołączeniu do organizowanych przeze mnie wyjazdów.

Dodatkowe bonusy
o łącznej wartości … zł

Dałaś mi poczucie, że taka jaka jestem jest okej. Dzięki Tobie spojrzałam i pomyślałam o sobie z miłością.

Gdyby nie Ajurweda, nadal nie wiedziałabym, dlaczego tak pędzę, wciąż szukam czegoś nowego, a było to już dla mnie męczące. Nie wiedziałabym, jak sobie z tym poradzić.

Małgosia Nowak (pseudonim na prośbę pacjentki)

Gdybym nie zdecydowała się sięgnąć po Ajurwedę,
to ciągle bym szukała i miotała się pomiędzy ogromem
informacji
z różnych źródeł.

A tak, postawiłam na sprawdzony od tysięcy lat system,
który działa. I nie muszę już po omacku szukać i zastanawiać się, kto ma rację.

Agnieszka Kulczyńska

Jak wyglądają poszczególne elementy Programu?

Początek procesu 

Detoks ajurwedyjski  

$

Na sam początek spotykamy się na konsultacji 1:1, żeby postawić diagnozę, określić plan działania i ustalić indywidualne zalecenia na czas detoksu

$

Po dołączeniu do Programu otrzymujesz od razu dostęp do ponad 5h nagrań, podzielonych na wygodne moduły, dzięki którym zrozumiesz proces ajurwedyjskiego detoksu i przejdziesz go krok po kroku z moim wsparciem 

$

Po detoksie zaczynasz łączyć się z jednym z żywiołów i wchodzisz w procesy, które pogłębią i utrwalą Twoją wewnętrzną transformację 

$

TUTAJ MIEJSCE NA DIAGRAM DETOKS ->> ŁĄCZENIE SIĘ Z ŻYWIOŁAMI >> ITD.

Żywioł powietrza

Powrót do Rytmu

Fundament połączenia ze sobą

$

Dlaczego usłyszenie wewnętrznego rytmu to pierwsza rzecz, od której powinnaś zacząć?

$

Jak wejść w stan flow w rytmie dnia, miesiąca i pory roku?

$

Na czym utyka 90% kobiet, z którymi pracuję?

Rytuały poranne i wieczorne

Najważniejszy jest początek i koniec

$

Jak dokładnie wyglądają ajurwedyjskie rytuały poranka i wieczoru?

$

Dlaczego wiedza o nich z książek jest inna niż ta w praktye?

$

Od czego warto zacząć i na co uważać?

Żywioł przestrzeni

Duchowość

Kim jesteś i po co tu jesteś

$

Czym jest duchowość oderwana od religii?

$

Jak praktykować uziemioną duchowość w codzienności XXI wieku?

$

Do czego woła Cię Twoja dharma?

Uważność na siebie

Zacznij słuchać, nie tylko słyszeć

$

Jak pozwolić się prowadzić swojej intuicji i sercu?

$

Jakie praktyki sprzyjają łączeniu się ze swoją uważnością? 

Żywioł ognia

Emocje

Przewodnik w  drodze do Duszy

$

Jak powstają emocje i jak z nich czerpać siłę napędową do wzrastania? 

$

Jak możesz sprawić, że emocje staną się Twoim wewnętrznym przewodnikiem?

$

Praktyczne ćwiczenia i techniki do pracy z emocjami

Uważność na siebie

Zacznij słuchać, nie tylko słyszeć

$

Jak ciało próbuje się z Tobą komunikować i jak sprawić, że będziesz z tego czerpać wewnętrzną moc?

$

Jak pozwolić się prowadzić swojej intuicji i sercu?

$

Jakie praktyki sprzyjają łączeniu się ze swoją uważnością? 

Żywioł ziemi

Twoja relacja z ciałem 

Ciało zawsze mówi Prawdę

$

Jak ciało próbuje się z Tobą komunikować i jak sprawić, że będziesz z tego czerpać wewnętrzną moc?

$

Jak zbudować relację z ciałem pełną akceptacji i miłości?

$

Metody i techniki pogłębiające relację z ciałem

Odżywianie

Zacznij od relacji z jedzeniem

$

Dlaczego to, JAK jesz jest bardzo często o wiele ważniejsze od tego CO jesz?

$

OdŻYWianie – czyli jakie jedzenie daje Ci życie? 

$

Jak odżywiać się ajurwedyjsko nie spędzając całego dnia w kuchni?

Żywioł wody

Przepływ

Woda, która daje życie

$

Woda, która oczyszcza i odblokowuje przepływ

$

Skąd bierze się problem z codziennym piciem wody i co możesz z tym zrobić?

$

Praktyczne wskazówki, dzięki którym zaczniesz pić codziennie wodę

Codzienne oczyszczanie

Ciała, umysłu i duszy

$

Praktyki, które oczyszczą Twoje ciało na co dzień

$

Regularny detoks umysłu, czyli jak pracować z emocjami?

$

Oczyszczanie na poziomie duchowym i energetycznym 

Dołącz do … i zgarnij dodatkowe bezpłatne bonusy

o łącznej wartości … złotych

Dołączając do Programu, otrzymujesz:

 

 to, co wyżej

 

Płatność ratalna

tekst

6 x 400 zł

Płatność jednorazowa

tekst

2400 zł

 Zobacz, ile zyskujesz:

Dzięki temu, że będziemy pracować w Programie grupowym, zaoszczędzisz ponad … złotych. 

Za cykl spotkań indywidualnych ze mną w oparciu o proces, który zawarłam w Programie, zapłaciłabyś łącznie około … złotych.

W ramach Programu otrzymujesz ode mnie taką samą wartość w postaci…

Porównanie

 Nagrania były super – napędzały mnie, inspirowały, a jednocześnie osadzały w sobie i procesie i czułam jeszcze większą chęć by się sobą zaopiekować. Część refleksyjna + wiedza podana w przystępny sposób i super atmosfera- wow! Wszystko było podane w super sposób – mam na myśli podsumowanie każdego nagrania, super czytelna platforma, dodatkowe materiały.

Przepisy na czas detoksu sprawiły, że wcale się go nie boję bo wiem dokładnie co będę robić (to zwykle najbardziej mnie przerażało w dietach, że mam odciąć tysiąc rzeczy i włączyć inne ale zupełnie nie wiem jak i co gotować w ten nowy sposób i w efekcie się stresuje i jestem głodna).

Już widzę, że odrzucenie kawy i cukru było tak naprawdę dużo głębsze – czułam silny sprzeciw i smutek, i jak posłuchałam tego głosu, który mówił – „To teraz już nie ma żadnej przyjemności w Twoim życiu!”.  Wow, totalnie duże odkrycie. Rzeczywiście, jest w moim życiu za mało radości i przyjemności, to był substytut przerwy, dania sobie 'czegoś dobrego’ chwili dla siebie.

Czuję, że gdyby nie Twoje podejście, Twój program, nastawianie nas na głębszy proces to łatwo byłoby to potraktować jako kolejny challenge, kolejną dietę.

Dziękuję Ci za to bardzo.

Martyna K.

 Już samo wejście w przygotowanie (które u mnie trwa już 2 tygodnie) pozwoliło mi się poczuć zdecydowanie lżej, w ciele i w głowie. Jestem spokojniejsza, mam ładniejszą skórę, lepiej się wysypiam i budzę się przed 6 bez budzika.

Dieta nie sprawiła mi większych problemów i myślę, że zostanie że mną na dłużej. Jestem bardzo ciekawa wyników krwi.

Największym wyzwaniem było odstawienie kawy – w sumie ku mojemu zaskoczeniu, nie spodziewałam się, że aż tak uzależnia, ale też już trochę o tym poczytałam. Pewnie do niej wrócę, ale już sporadycznie, bo jest to jednak dla mnie cały rytuał, który jest ogromną przyjemnością.

Inaczej patrzę jednak teraz na używki w ogóle, te nasze 'jedno ciasteczko/jedno piwko’ od czasu do czasu nie szkodzi.

Kasia K.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Czujesz, że potrzebujesz Transformacji, ale…

... jesteś taka zarobiona! Może lepiej poczekać na lepszy moment...

Bądź ze sobą szczera. Naprawdę wierzysz, że będzie lepszy moment? Że przyjdzie taki dzień, w którym w Twoim życiu magicznie zrobi się przestrzeń na zmianę, za którą tak bardzo tęsknisz? 

Jeśli jesteś podobna do kobiet, z którymi pracuję od lat to mogę Ci powiedzieć, że ten dzień nie nadejdzie. Nie chodzi o to, żeby czekać na IDEALNE okoliczności. Tylko o to, żeby jak najszybciej zacząć żyć życiem, które jest w zgodzie z Tobą. Z Twoimi wartościami i potrzebami. A nie życiem kogoś innego czy życiem w takiej odsłonie, która pozbawia Cię chęci do tego, żeby po pracy wstać z kanapy i… pożyć! 😉 

Masz wybór. Możesz zostać tu, gdzie jesteś. Z tym wszystkim, co Ci teraz towarzyszy: z frustracją, niezadowoleniem ze swojego ciała, z poczuciem, że ciągle jest coś nie tak. Z tym zastanawianiem się „co by było, gdyby…”. Lub możesz być za pół roku w zupełnie innym miejscu. 

 

... skąd masz mieć pewność, że tym razem to na pewno zadziała?

To program oparty o Ajurwedę – wiedzę, która ma ponad 5 tysięcy lat. Wiedzę, która przetrwała, mimo że w międzyczasie wiele trendów zdążyło przeminąć. Przetrwała, bo jest sprawdzona przez setki pokoleń.

Dodatkowo, znajdziesz w niej też elementy zaczerpnięte ze współczesnej psychologii, dzięki której dostaniesz praktyczne narzędzia do pracy z umysłem. 

Nie bez przyczyny oferuję Ci też moje wsparcie przez 6 miesięcy. Sam detoks trwa 21 dni, ale to tylko część całego procesu.

Wiem, jak długo trwa to, żeby zmiany, które wprowadzasz, stały się trwałe. Wiem, ile możesz mieć chwil zwątpienia po drodze i pytań. Wiem to wszystko z mojego własnego doświadczenia, bo przeszłam tę ścieżkę. I z doświadczenia z pracy z kobietami z całej Polski i zagranicy, które skorzystały w ostatnich latach z mojego wsparcia w powrocie do siebie. 

... to trwa aż 6 miesięcy! Co, jeśli nie wystarczy Ci motywacji?

To Program, który da Ci każdy możliwy rodzaj wsparcia, jakiego będziesz potrzebować. Będziesz mieć zarówno wsparcie indywidualne podczas konsultacji na początku Programu, jak i grupowe podczas spotkań mentoringowych co 2 tygodnie.

Do tego będziesz mieć do dyspozycji zamkniętą grupę dla uczestniczek i możliwość skorzystania z indywidualnej Sesji Pytań i Odpowiedzi ze mną, jeśli poczujesz, że utknęłaś. Nie wspominając o tym, że mam też dla Ciebie kilkadziesiąt godzin materiałów wypełnionych po brzegi wiedzą i wskazówkami 🙂 

Jeśli próbowałaś do tej pory wprowadzać zmiany na własną rękę to wiesz, jakie to trudne. I jak dużym wyzwaniem jest bycie systematyczną. To właśnie dlatego tworzę dla Ciebie przestrzeń wypełnioną wsparciem – żebyś miała jak najlepsze (i najłatwiejsze) warunki do przejścia wewnętrznej Transformacji. 

To Program dla Ciebie, jeśli…

Jesteś gotowa na Nowy Początek. I na to, żeby zmiany,
które wprowadzisz zostały z Tobą na dobre. 

Czujesz w sobie gotowość i odwagę do tego, żeby wejść na ścieżkę Transformacji, dzięki której w końcu wrócisz do tego, kim jesteś naprawdę, zamiast poprzestawać na miejscu, do którego doprowadziło Cię życie.

Masz dość traktowania Cię „po kawałku”
– stawiasz na holistyczne podejście. 

To podejście do zdrowia i świata rezonuje z Twoimi wartościami
i intuicyjnie czujesz, że to Twoja ścieżka.

Masz świadomość, że ten proces wymaga Twojego zaangażowania i wytrwałości.

Wiesz, że nic nie dzieje się samo. Próbowałaś już nie raz i nie masz ochoty na drogi „na skróty”.
Wiesz, że Transformacja wymaga energii.

Czujesz, że to jest TEN czas. TWÓJ czas.

To NIE jest Program
dla Ciebie, jeśli…

Cieszysz się świetnym zdrowiem i doskonałym samopoczuciem.

Jeśli tak jest to najprawdopodobniej odnalazłaś już swoją ścieżkę do pełni równowagi. Wiesz, jak się sobą zaopiekować i jak Ajurweda wspiera zdrowie.

NIE jesteś gotowa na duże Zmiany.

A tym bardziej czujesz się gotowa na zmierzenie się z tym,
co ze sobą niosą. I z tym, kim się staniesz, kiedy wpuścisz je do swojego Życia.

Nie jesteś gotowa wziąć na siebie odpowiedzialności.

To Program, który wymaga pracy po obydwu stronach.
To, ile w niego włożysz (czasu, wysiłku, zaangażowania) wpływa na to, ile z niego wyjmiesz. Jeśli wolisz wziąć tabletkę niż sprawy w swoje ręce, nie będziesz czuć się w nim dobrze (nawet jeśli jest ziołowa!).

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, napisz do mnie tutaj: kontakt@poprostuajurweda.pl 

Nie mam doświadczenia w Ajurwedzie, czy ten Program jest dla mnie?

Tak. To Program, w którym każdy temat tłumaczę tak, żebyś go zrozumiała jak najlepiej. Nie musisz mieć głębszych doświadczeń z Ajurwedą, żeby z niego skorzystać. 

Co to znaczy, że dostaję roczny dostęp do materiałów?

Program trwa łącznie 6 miesięcy i w trakcie tego czasu możesz liczyć na moje wsparcie. Jednak później, w trakcie kolejnych 6 miesięcy możesz do niego powracać w każdym momencie, gdy będziesz tego potrzebować.

Dlaczego otrzymujesz ograniczony czas na skorzystanie z materiałów? Bo to coś, co motywuje. Zależy mi na tym, żebyś zaczęła aktywnie wdrażać wiedzę w życie, a nie tylko na tym, żebyś kupiła kolejny kurs, o którym szybko zapomnisz.

Jeśli jednak po upływie 12 miesięcy będziesz chciała przedłużyć dostęp do materiałów lub wziąć udział w kolejnej edycji Programu, otrzymasz ode mnie propozycję przedłużenia dostępu na bardzo preferencyjnych warunkach.

Czy ten Program ma jakieś przeciwwskazania?

Tak, przede wszystkim przeciwwskazaniem do detoksu jest ciąża i karmienie piersią. Odradza się go też przy długotrwałych chorobach o ciężkim przebiegu, które wymagają bycia pod nieustanną obserwacją lekarza (jak w przypadku np. nowotworów).

Poza tym, nie ma on innych przeciwwskazań, bo został przygotowany tak, żebyś mogła go przejść w bezpieczny sposób w domu, na własną rękę. Po to mamy też konsultację indywidualną na początku Programu, żeby mieć co do tego pewność.

Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się ze mną indywidualnie: kontakt@poprostuajurweda.pl

Przesprzedaż Programu kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Przedsprzedaż Programu kończy się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)