fbpx

 

Pierwszy tego typu Program w Polsce

Program

Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę

na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

To głęboki, 6-miesięczny proces terapeutyczny,
który rozpoczniesz ajurwedyjskim detoksem ciała,
umysłu i serca. Dzięki niemu będziesz gotowa na to,
żeby połączyć się ze sobą na nowo.

Potem pomogę Ci w tym, żebyś nauczyła się
zaczęła 
podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Po to, żebyś mogła stworzyć życie,
do którego woła Cię Twoje Serce.

 

Pierwszy tego typu Program w Polsce

Program

Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę

na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

To głęboki, 6-miesięczny proces terapeutyczny,
który rozpoczniesz ajurwedyjskim detoksem ciała,
umysłu i serca. Dzięki niemu będziesz gotowa na to,
żeby połączyć się ze sobą na nowo.

Potem pomogę Ci w tym, żebyś nauczyła się
zaczęła 
podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Po to, żebyś mogła stworzyć życie, do którego woła Cię Twoje Serce.

Widzisz w tym siebie? 

u

Chcesz odzyskać dawną siebie, ale masz wrażenie, że robisz jeden krok do przodu i dwa do tyłu...

Próbowałaś już wielu rzeczy – większej dawki ruchu, dłuższego snu, zmiany diety, medytacji, wakacji. Pomagało, ale… tylko na chwilę. Potem wracałaś jak BUMERANG do punktu wyjścia. Masz już po dziurki w nosie tych półśrodków i chwilowych zrywów. Całą sobą czujesz, że to CIĄGŁE ZMĘCZENIE i brak spełnienia to tylko objaw czegoś o wiele większego i ważniejszego. 

u

Masz już DOŚĆ i chcesz zacząć od nowa, ale czujesz się zablokowana (ciało daje Ci kolejne dolegliwości, a głowa kołowrotek myśli)...

Ajurweda tę blokadę nazywa „objawami Ama”. To coś, co manifestuje się często w postaci: dodatkowych kilogramów, białego nalotu na języku, braku energii, ciągoty do słodyczy i niezdrowych przekąsek, w nadmiarze śluzu, problemach skórnych i poczuciu UTKNIĘCIA. Czujesz się gotowa, żeby zrobić krok na przód, ale ciągle coś staje Ci na drodze (lub Ty sama), więc w efekcie… nie robisz niczego. I nic się w Twoim życiu nie zmienia.

u

Latami tłumiłaś lub nadal tłumisz emocje, które zaczynają przypominać wulkan przed wybuchem (a Ty zaczynas zmieć tzw. krótki loncik)...

Byłaś przez długi czas lub nadal jesteś w otoczeniu, które nie przyjmuje Cię taką, jaką jesteś. Z Twoją ZŁOŚCIĄ, LĘKIEM, SMUTKIEM i innymi trudnymi emocjami, które skrzętnie na co dzień skrywasz. Dlatego nauczyłaś się je skrzętnie chować pod maską uśmiechu i zagryzać zęby. Jednak coraz częściej zaczynają w Tobie buzować, a Ty masz wrażenie, że zaraz wybuchniesz i emocje zaleją Cię jak tsunami. Marzysz o tym, żeby w końcu poczuć tą wewnętrzną wolność.

u

Każdego dnia powtarzasz sobie "Od jutra zaczynam od nowa" i nie widzisz efektów...

Wiesz, że nie chcesz tak żyć, jak do tej pory. Na początku zawsze masz ogromny zapał, ale potem znika tak szybko, jak się pojawił. Chcesz wprowadzić w swoje życie konkretne zmiany, ale SYSTEMATYCZNOŚĆ to nie jest Twoja mocna strona. Jesteś wkurzona na siebie, że to już kolejny raz, kiedy znowu Ci nie wyszło, chociaż już naprawdę czujesz się w pełni gotowa, żeby zacząć.

u

Wiesz, że Twój umysł i ciało potrzebują oczyszczania i chcesz, żeby to nie była tylko chwilowa dieta, ale żeby to naprawdę zmieniło Twoje życie...

Czytałaś już o różnych sposobach oczyszczania, ale większość z nich jest mówiąc wprost… odklejona i nie z tej planety! 😉 Być może próbowałaś już też różnych detoksów na własną rękę, ale tym razem chcesz mieć zalecenia dopasowane do Twoich potrzeb i pewność, że sobie nie zaszkodzisz. I że będzie początkiem TRWAŁYCH zmian w Twoim życiu, a nie celem w samym w sobie, który sprawi, że po miesiącu szybko wrócisz do tego, co było.  

Moja wewnętrzna transformacja zaczęła się, gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu jak Ty teraz. 

To był początek zmian w moim życiu, które rozgościły się w nim z taką lekkością, że aż sama nie mogłam w to uwierzyć
(To się tak da? bez tego całego mozołu i trudu?!). 

Rzeczy, z którymi zmagałam się od dłuższego czasu: brak energii, ciągłe zajadanie emocji, problemy z koncentracją, brak akceptacji swojego ciała… zniknęły.

Czy stało się to jak za dotknięciem magicznej różdżki?
Wiadomo, że nie (chociaż fajnie by było 😉 ) 

Ajurwedyjski detoks zrobił przestrzeń na nowe, ale to,
co wprowadziłam w moje życie PO NIM było o wiele ważniejsze. 

Nauczyłam się na nowo łączyć się ze swoim wewnętrznym głosem i pozwoliłam mu się prowadzić. 

Odnalazłam połączenie z Naturą. Z moją własną Naturą.

Wróciłam do siebie. Prawdziwej siebie.

Od trzech lat wspieram kobiety dzięki Ajurwedzie i psychologii holistycznej. Do tej pory detoks przeszło z moim wsparciem blisko 100 kobiet. 

Teraz stworzyłam dla Ciebie Program, w którym przeprowadzę Cię nie tylko przez sam proces detoksu, ale pomogę Ci z łatwością i systematycznością wejść na nową ścieżkę. 

Ścieżkę wewnętrznej Transformacji
Twojego ciała, umysłu i duszy. 

A teraz wyobraź sobie,

że przeszłaś Transformację i…

... odzyskałaś dawną ENERGIĘ i dawną siebie.

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić „tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz dla siebie i swoich bliskich. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz niesamowitą WOLNOŚĆ w ciele.

Perypetie trawienne zniknęły, a razem z nimi dodatkowe kilogramy. W końcu czujesz, że Twoje ciało jest spójne z tym, kim jesteś naprawdę. Zaczęłaś dawać mu miłość i akceptację. 

... Twój umysł wspiera to, gdzie prowadzi Cię SERCE.

Wolność pojawiła się nie tylko w Twoim ciele, ale też w umyśle, który przestał zalewać Cię lękiem, smutkiem i kreować czarne scenariusze. Czujesz większą klarowność i jasność, dzięki którym o wiele łatwiej jest Ci budować życie do którego woła Cię Twoja Dusza. W oparciu o wartości, które są Ci bliskie. 

... czujesz się spełniona i POŁĄCZONA ze sobą.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Co więcej – masz motywację i siłę, żeby konsekwentnie i systematycznie podążać nią dalej, a nie po paru tygodniach znowu z niej zbaczać tak, jak to było do tej pory.

... masz NARZĘDZIA, po które zawsze możesz sięgnąć i wiesz JAK to zrobić.

Jesteś w stanie z łatwością powtórzyć detoks i wiesz, jak go dopasować do tego, czego akurat potrzebujesz. Masz też  cały ogrom holistycznej wiedzy o tym, co zrobić, żeby dzięki niemu NAPRAWDĘ stworzyć nowy styl życia, nową relację z samą sobą i światem. Nie czujesz już zagubienia i osamotnienia. Odzyskujesz kontrolę i sprawczość.  

Dołącz do pierwszego tego typu Programu w Polsce

Programu Transformacja

i powróć do siebie na każdym poziomie: ciała, umysłu i ducha

Wejdź w 6-miesięczny terapeutyczny proces, który zaprowadzi Cię w głąb siebie.

 

Co mówią uczestniczki moich Programów?

Cały program dał mi dużo wiedzy na temat postępowania zgodnie z ajurwedą, postawił akcenty na te najważniejsze sprawy – dał mi wiedzę nie tylko na temat tego okresu detoksu, ale też generalnie pod kątem życia w ten sposób.

Jadłospis uzmysłowił mi w jaki sposób konstruować posiłki, cały proces detoksu bardzo pomaga na skoncentrowaniu się na własnych potrzebach i ich obserwowaniu.

Spodziewałam się bardziej efektów fizycznych a zaskoczyło mnie, że dużo więcej doświadczyłam w kwestii psychicznej. Uspokoiłam umysł, wyciszyłam się oraz uzyskałam praktyczne wskazówki do kontynuowania życia zgodnie z ajurwedą. 

Kluczowe w Programie było dla mnie holistyczne podejście – duża część osób, które znam, zmaga się z dolegliwościami na poziomie połączenia umysłu i ciała. Trudno o zajęcie się tym kompleksowo u standardowego lekarza. 

Kasia Cz.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Czuję, że wszystkie elementy Programu były ważne. Część refleksyjna + wiedza podana w przystępny sposób i super atmosfera – wow! 

Najważniejsze było dla mnie Twoje wsparcie, przepisy, indywidualne podejście, czas na zadawanie pytań, możliwość kontaktu w razie wątpliwości.

Czuję, że gdyby nie Twoje podejście, Twój program i nastawianie nas na głębszy proces to łatwo byłoby to potraktować jako kolejny challenge, kolejna dietę.

Dziękuję Ci za to bardzo.

Martyna K.

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska i wspieram kobiety w budowaniu stylu życia, który przywraca im zdrowie na poziomie ciała, umysłu i duszy. 

Jestem terapeutką ajurwedyjską i psycholożką. Pracuję holistycznie.

Dzięki temu jestem w stanie o wiele szerzej spojrzeć na Twoje zdrowie, łącząc sygnały płynące z ciała z językiem Twoich emocji i pokazać Ci, jak wejść w uziemioną duchowość, która łączy Cię ze Źródłem. 

Ajurwedyjski detoks był moim pierwszym głębokim doświadczeniem mocy Ajurwedy w praktyce i jednocześnie Początkiem przez duże „P”. Początkiem zmian, które sprawiły, że weszłam w proces wewnętrznej transformacji. Powoli, we własnym tempie weszłam w Zmianę, która doprowadziła do tego, że zmieniłam swoje życie o 180 stopni. Naturalnie, z lekkością, bez poczucia przymusu.

Od kilku lat prowadzę przez ten proces inne kobiety (było ich już ponad 200!) pokazując im, że powrót do równowagi nie musi być życiową rewolucją tylko ewolucją, złożoną z małych kroków. 

Chodź, pokażę Ci, jak połączenie Ajurwedy, psychologii i duchowości mogą zmienić Twoje życie.

Zapisy do tej edycji Programu

już się zakończyły

Zapisy na kolejną edycję Programu otworzą się w 2024 roku.
Jeśli chcesz dowiedzieć się pierwsza o możliwości dołączenia do Programu w najniższej cenie, zapisz się tutaj: 

(NIE zobowiązuje Cię to do zakupu)

.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.