fbpx

 

Jedyny taki Program w Polsce

Program

Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę

na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

To 6-miesięczny terapeutyczny proces, który rozpoczniesz ajurwedyjskim detoksem ciała, umysłu i serca.

Dzięki temu będziesz gotowa na to, żeby połączyć się ze sobą na nowo
i zacząć
 podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Po to, żebyś mogła stworzyć życie,
do którego woła Cię Twoje Serce.

 

Jedyny taki Program w Polsce

Program Transformacja

Wróć do tego, kim jesteś naprawdę na każdym poziomie: ciała, umysłu i duszy

To 6-miesięczny terapeutyczny proces, który rozpoczniesz ajurwedyjskim detoksem ciała, umysłu i serca.

Dzięki temu będziesz gotowa na to, żeby połączyć się ze sobą na nowo
i zacząć
 podążać za swoim wewnętrznym głosem.

Po to, żebyś mogła stworzyć życie,
do którego woła Cię Twoje Serce.

Moja wewnętrzna transformacja zaczęła się, gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu, w jakim Ty jesteś teraz.

Ajurwedyjski detoks zrobił przestrzeń na nowe. Pomógł mi usłyszeć na nowo swój wewnętrzny głos. Dzięki niemu odbudowałam głęboką relację i połączenie ze sobą.

Ale dopiero to, co zadziało się przez PO NIM było prawdziwie transformujące. I o wiele ważniejsze. 

To właśnie dzięki temu wróciłam do siebie.
Do prawdziwej siebie.

A rzeczy, z którymi zmagałam się od dłuższego czasu: brak energii, ciągłe zajadanie emocji, problemy z koncentracją, brak akceptacji swojego ciała… zniknęły.

To był początek zmian, które rozgościły się w moim życiu z taką lekkością, że aż sama nie mogłam w to uwierzyć
(To się tak da? Że zaczynasz pewne rzeczy robić z automatu?). 

Moje życie w końcu zaczęło podążać za tym, do czego zawsze wołało mnie moje serce. 

Teraz zawodowo wspieram kobiety dzięki Ajurwedzie i psychologii holistycznej. Do tej pory transformację przeszło z moim wsparciem blisko 200 kobiet. 

Stworzyłam dla Ciebie Program, w którym przeprowadzę Cię nie tylko przez sam proces detoksu, ale pomogę Ci z łatwością i systematycznością wejść na nową ścieżkę. 

Ścieżkę wewnętrznej Transformacji – 
Twojego ciała, umysłu i duszy. 

Wyobraź sobie, że przeszłaś Transformację
i

... odzyskałaś ENERGIĘ i znów chce Ci się żyć!

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić „tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz dla siebie i swoich bliskich. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz niesamowitą WOLNOŚĆ w ciele.

W końcu czujesz, że Twoje ciało jest spójne z tym, kim jesteś naprawdę. Zaczęłaś dawać mu miłość i akceptację. Widzisz, jak dzięki temu zaczyna wracać do życia. Perypetie trawienne zniknęły, a razem z nimi dodatkowe kilogramy. 

To, czego szukasz, szuka też Ciebie.

Możesz się oszukiwać, że to, że to czytasz to czysty przypadek,
ale sama wiesz jak jest. Mam głębokie przekonanie, że nie ma takich rzeczy, jak przypadek czy „zbieg okoliczności” 😉 

Wierzę w to, że na naszej ścieżce zawsze pojawiają się we właściwym momencie te rozwiązania, których potrzebujemy.

Skoro tu jesteś to już wiesz, że Ajurweda jest jednym z nich.

Moje klientki często mówią, że zmiana przychodzi do nich dokładnie w chwili, kiedy poczują się na nią gotowe. 

Chodź, opowiem Ci o tym, co się dzieje, gdy pójdziesz za głosem serca i powiesz tej zmianie „tak”.

... Twój umysł wspiera to, gdzie prowadzi Cię SERCE.

Wolność pojawiła się nie tylko w Twoim ciele, ale też w umyśle, który przestał zalewać Cię lękiem, smutkiem i kreować czarne scenariusze. Czujesz większą klarowność i jasność, dzięki którym o wiele łatwiej jest Ci budować życie do którego woła Cię Twoja Dusza. W oparciu o wartości, które są Ci bliskie. 

... czujesz się spełniona i POŁĄCZONA ze sobą.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Co więcej – masz motywację i siłę, żeby konsekwentnie i systematycznie podążać nią dalej, a nie po paru tygodniach znowu z niej zbaczać tak, jak to było do tej pory.

... masz NARZĘDZIA, po które zawsze możesz sięgnąć i wiesz JAK to zrobić.

Jesteś w stanie z łatwością powtórzyć detoks i wiesz, jak go dopasować do tego, czego akurat potrzebujesz. Masz też  cały ogrom holistycznej wiedzy o tym, co zrobić, żeby dzięki niemu NAPRAWDĘ stworzyć nowy styl życia, nową relację z samą sobą i światem. Nie czujesz już zagubienia i osamotnienia. Odzyskujesz kontrolę i sprawczość.  

Zanim dołączyłam do programu doświadczałam dużej ilości lęku, ataków paniki i wybuchów złości. Nie umiałam cieszyć się tym, co mam, bo głowa podpowiadała mi „czarne scenariusze”, chociaż nic złego się nie działo.

Moje zachowanie było nierówne, potrafiłam mieć dobry nastrój, a następnie byle co potrafiło mnie wyprowadzić z równowagi.

Byłam przebodźcowana, rozstrojona, rozdrażniona i zagubiona. Próbowałam wizyt u psychologa, książek, kursów, ale one nie podchodziły holistycznie. Zazwyczaj kierowały nimi duże hasła i nawet, jeśli przez chwilę czułam się dobrze to po paru dniach, czasem tygodniach, przerastały mnie i wracałam do punktu wyjścia.

Towarzyszyło mi poczucie bezsilności, tkwienia w miejscu i frustracja na ciągle te same zachowania, które próbowałam zmienić i nad którymi podobno pracowałam.

Program różni się od innych szybkością, celami, sposobami. Jest łagodny, uczy czuć, akceptować, słuchać i kochać siebie. Uczy podejścia mądrego i nie na chwilę, ale na stałe.

Teraz zwracam większą uwagę na to, co czuję i jak się czuję.
Co czuję w moim ciele i jak się ono czuje. Jestem spokojniejsza i wyłapuję sytuacje, które uruchamiają moje toksyczne zachowania.

Najbardziej czuję się dumna z tego, że już nie wymagam od siebie perfekcji. Skupiam się na zrobieniu rzeczy „dobrze”.
Dzięki temu czuję większy spokój.

Program nauczył mnie łagodności do siebie i dał mi możliwość dostrzeżenia siebie – prawdziwej siebie.

Monika Ch.

 Wcześniej czułam się tak, jakbym była w bagnie, z którego nie mogę się wydostać. Całkowicie ugrzęzłam. Kompletnie nie wiedziałam jak odzyskać energię, to było najtrudniejsze. Ciągły brak energii wystarczająco mi dopiekł, bo niewiele w życiu mogłam zrealizować.

Domyślałam się, że za dużo na siebie nakładam różnych rzeczy, ale sama świadomość jednak nie sprawiła, żebym mogła coś z tym zrobić. Dlatego chociaż nie miałam energii i przestrzeni na wzięcie udziału w tak dużym programie, to to, że zobaczyłam w tym programie nadzieję na pomoc, zwyciężyło.

Właściwie pierwszy raz byłam w tego typu programie, w sensie takim długim. Dotychczas wyjaśnienia miałam tylko zdawkowe, skrótowe, a domyślałam się, że problem może być bardziej złożony.

Ten program jest kompleksowy, omawia różne sfery życia, wyjaśnia różne kwestie, co dla mnie jest motywujące.
Są konkretne zadania do zrobienia. Regularne spotkania też są bardzo pomocne jak też wsparcie, aby budować dobre nawyki, aby dobre rezultaty były trwałe.

Najbardziej wartościowe w nim dla mnie jest to, że wyjaśnia dużo aspektów życia, dzięki czemu wiadomo w którym kierunku podążać.

Też to, że zaczynamy od detoksu, czyli skok na głęboką wodę, bo dzięki temu mamy przetarty szlak i późniejsze wprowadzanie dobrych nawyków jest o wiele łatwiejsze. Bardzo wartościowa była też dla mnie konsultacja i indywidualne zalecenia.

Po Programie mam więcej energii, czuję mniejsze przytłoczenie i większą chęć do życia.

Wiola G.

Dałaś mi poczucie, że taka jaka jestem jest okej. Dzięki Tobie spojrzałam i pomyślałam o sobie z miłością.

Gdyby nie Ajurweda, nadal nie wiedziałabym, dlaczego tak pędzę, wciąż szukam czegoś nowego, a było to już dla mnie męczące. Nie wiedziałabym, jak sobie z tym poradzić.

Małgosia Nowak (pseudonim na prośbę pacjentki)

Gdybym nie zdecydowała się sięgnąć po Ajurwedę,
to ciągle bym szukała i miotała się pomiędzy ogromem
informacji
z różnych źródeł.

A tak, postawiłam na sprawdzony od tysięcy lat system,
który działa. I nie muszę już po omacku szukać i zastanawiać się, kto ma rację.

Agnieszka K.

Cały program dał mi dużo wiedzy na temat postępowania zgodnie z ajurwedą, postawił akcenty na te najważniejsze sprawy – dał mi wiedzę nie tylko na temat tego okresu detoksu, ale też generalnie pod kątem życia w ten sposób.

Jadłospis uzmysłowił mi w jaki sposób konstruować posiłki, cały proces detoksu bardzo pomaga na skoncentrowaniu się na własnych potrzebach i ich obserwowaniu.

Spodziewałam się bardziej efektów fizycznych a zaskoczyło mnie, że dużo więcej doświadczyłam w kwestii psychicznej. Uspokoiłam umysł, wyciszyłam się oraz uzyskałam praktyczne wskazówki do kontynuowania życia zgodnie z ajurwedą. 

Kluczowe w Programie było dla mnie holistyczne podejście – duża część osób, które znam, zmaga się z dolegliwościami na poziomie połączenia umysłu i ciała. Trudno o zajęcie się tym kompleksowo u standardowego lekarza. 

Kasia Cz.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć się w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Czuję, że wszystkie elementy Programu były ważne. Część refleksyjna + wiedza podana w przystępny sposób i super atmosfera – wow! 

Najważniejsze było dla mnie Twoje wsparcie, przepisy, indywidualne podejście, czas na zadawanie pytań, możliwość kontaktu w razie wątpliwości.

Czuję, że gdyby nie Twoje podejście, Twój program i nastawianie nas na głębszy proces to łatwo byłoby to potraktować jako kolejny challenge, kolejna dietę.

Dziękuję Ci za to bardzo.

Martyna K.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.