fbpx

 

Program indywidualny – oferta specjalna

Detoks
ciała i umysłu

Odzyskaj energię i lekkość dzięki Ajurwedzie

Holistyczny proces, dzięki któremu oczyścisz ciało i umysł
i powrócisz na ścieżkę wewnętrznej równowagi

Widzisz w tym siebie? 

u

Masz już dosyć tego, że ciągle nie masz energii i czujesz się jak... flak.

Próbowałaś już wielu rzeczy – kawy, yerba mate, większej dawki ruchu, snu, zmiany diety. Pomagało, ale… tylko na chwilę. Potem znowu czułaś się jak zawsze – jakby uleciało z Ciebie całe powietrze i chęć do działania.

u

Twoja waga ciągle płata Ci figle.

Raz jest wszystko w porządku, a za chwilę pojawiają się wzdęcia, gazy i nieregularne wypróżnienia. Nie jesteś w stanie znaleźć wyraźnej przyczyny i nie wiesz, co zrobić.
I do tego te dodatkowe kilogramy! Na myśl o kolejnej „diecie-cud” od razu masz mdłości…

u

Masz niepohamowaną chęć na słodycze - zawsze i wszędzie.

Mimo, że wiesz, że to coś, co Ci nie służy i skrupulatnie pracuje na coraz większą oponkę na brzuchu, nie potrafisz się powstrzymać. Chciałabyś zerwać swój namiętny związek z cukrem, ale… to jest silniejsze od Ciebie.

u

Czytasz o objawach Ama i myślisz sobie "To o mnie!".

Biały nalot na języku, uczucie ciężkości po posiłku, nadmiar śluzu, problemy skórne i inne dolegliwości, które stały się Twoją codziennością tak bardzo, że przestałaś na nie zwracać uwagę.

u

Czujesz, że Twój umysł i ciało potrzebują oczyszczania, ale nie wiesz jak się za to zabrać...

Czytałaś już o różnych sposobach oczyszczania, ale większość z nich jest zbyt radykalna albo mówiąc wprost… nie z tej planety. Szukasz sprawdzonego sposobu, który pomoże Ci powrócić do równowagi, a nie jeszcze bardziej ją zaburzyć.

 

Przeszłam swój pierwszy detoks,
gdy byłam w dokładnie takim samym miejscu. 

Czułam się ciągle zmęczona, chociaż próbowałam wszystkiego: ćwiczeń, zmiany diety, zmiany długości snu, wspomagania się ziołami…

Miałam już dosyć tego, że mój brak energii tak dużo mi odbiera! 

Czułam, że życie przecieka mi przez palce.

Do tego te ciągłe problemy z trawieniem i skórą… Trądzik towarzyszył mi od czasów, kiedy byłam nastolatką, a potem wcale nie było lepiej. 

Natomiast mój brzuch, jakby to powiedzieć… żył własnym życiem. Raz było okej, a potem nagle pęczniał jak balon, a ja czułam się taaaaka

ciężka i senna. Nawet jeśli przez chwilę było lepiej, to zaraz potem znów wracało. Ze zdwojoną siłą.

Zaczęłam zastanawiać się, czy nie powinnam już po prostu odpuścić. Zaakceptować. 

Pogodzić się z tym, że „taki mój urok”, jak sugerowało sporo lekarzy.

To wtedy trafiłam na moją pierwszą ajurwedyjską konsultację. Wyszłam ze spotkania z szeroko otwartymi ze zdumienia oczami

i zaleceniem, żebym zaczęła od ajurwedyjskiego detoksu.

Po detoksie moje ciało nabrało lekkości i energii, a skóra blasku. Oczy zaczęły promienieć, a ja poczułam, że zaczynam znowu czuć się…

naprawdę SOBĄ we własnej skórze!

To był pierwszy raz, kiedy poczułam moc Ajurwedy. I zakochałam się w niej po uszy.

A teraz wyobraź sobie, że przeszłaś

proces detoksu i…

... odzyskałaś dawną energię.

W końcu czujesz się tak, jak dawniej. Możesz czerpać z życia garściami i mówić „tak” wszystkim rzeczom, których pragniesz. Masz siłę i chęć. Do życia – po prostu.

... czujesz lekkość w ciele i umyśle.

Twoje ciało przestało być Twoim ciężarem, a na poziomie umysłu pojawiła się jasność, która sprawia, że wiesz, czego chcesz i jak możesz po to sięgnąć.

... z łatwością zgubiłaś kilka kilogramów.

Dawne dolegliwości trawienne zniknęły, podobnie jak dodatkowe kilogramy. W końcu czujesz, że odzyskałaś kontrolę nad tym, jak wyglądasz.

... czujesz, że Twoje ciało jest silniejsze.

Twoje ciało oczyściło się i wzmocniło. Jest bardziej odporne na infekcje i wirusy, a to w czasach, w których przyszło nam teraz żyć, jest na wagę złota.

... symbolicznie zaczęłaś OD NOWA.

Weszłaś na nową ścieżkę, która prowadzi Cię ku pełni zdrowia. Ku temu, żebyś czuła się w pełni sobą. Masz motywację i siłę, żeby podążać nią dalej.

... masz narzędzie, po które zawsze możesz sięgnąć.

Wiesz już jak krok po kroku przeprowadzić proces detoksu w zgodzie z Ajurwedą w domowym zaciszu i możesz go cyklicznie powtarzać, gdy czujesz, że tego potrzebujesz.

Dołącz do holistycznego Programu

Detoksu ciała i umysłu

i odzyskaj energię i lekkość dzięki Ajurwedzie

Twoje ciało posiada naturalną zdolność do samonaprawy i uzdrawiania.

Wystarczy, że przestaniesz mu w tym przeszkadzać.

 

Co mówią kobiety, które przeszły detoks z moim wsparciem?

To mój pierwszy ajurwedyjski detoks. Post, diety przyzwyczaiły mnie do znaczących wyrzeczeń bez skutku lub z nieadekwatnym skutkiem.

Wchodząc do Programu byłam przygotowana na wyrzeczenia, ale okazało się że posiłki są smaczne i sycące. Nie miałam uczucia głodu i tęsknoty za tradycyjnym jedzeniem.

Kolejne dni detoksu lecą szybko i nie towarzyszy im myśl „Niech to się skończy jak najszybciej, żebym mogła zjeść ulubione ciasto lub kiełbaskę z grilla.

Galina G.

Najważniejsze było dla mnie zaplanowanie czasu dla siebie i wejście w detoks ze spokojem, bez pośpiechu i skupienie się tylko na tym. Bardzo cenne są filmy z instrukcjami masażu i zwrócenie uwagi na wychodzenie z detoksu, by utrzymać efekty. Wszystko to tworzy piękną całość.

Gdyby nie Program, zabrakłoby mi w detoksie poczucia dokończenia i wskazówek na przyszłość. Szybko wróciłabym do starych nawyków. 

Dołączając do niego, dostaniesz na tacy komplet wskazówek, instrukcji i duuuużo pozytywnej energii. I tylko od Ciebie będzie zależało to, co zrobisz z tym dalej 🙂 

Beata K.

Od dłuższego czasu myślałam o przeprowadzeniu detoksu (niekoniecznie ajurwedyjskiego) – natomiast po udziale w Programie Bliżej siebie, nie miałam wątpliwości, że chcę ten proces przejść z Tobą.

To, czego jesteś w stanie dowiedzieć w trakcie trwania Programu zapewne nie raz będziesz mogła wykorzystać w przyszłości – nie tylko w trakcie kolejnych detoksów, ale i w codziennych nawykach.

 Nicole, po raz kolejny dziękuję Ci za ogrom wiedzy, który we mnie wpoiłaś. Podziwiam Twoje zaangażowanie i uczciwe podejście do programów, które oferujesz – całość jest dopracowana w 100% 🙂

Ewa M.

Gdyby nie Program, nie uświadomiłabym sobie że tego, że nie mam czasu dla siebie i że mogę mieć na to jakiś wpływ. Już jakiś czas chodzi to za mną myśl, że moje zdrowie i mój dobrostan jest ważny. Wiem, że chcę nad tym się zastanowić i spróbuję coś zmienić.

Dziękuję Nicole za Ciebie i za to, że robisz dla świata i ludzi tak piękne rzeczy. Że można dzięki Tobie odzyskiwać siły i… siebie.

Ania B. 

Detoks to nie tylko dieta.

To potężne narzędzie, które zmienia życie. Wiem, to brzmi górnolotnie, ale niejednokrotnie to widziałam. Przeżyłam to też na własnej skórze. 

Ajurwedyjski detoks ma transformującą moc, która otwiera na więcej. 

Pomaga pożegnać to, co Ci już nie służy.

Oczyścić to, czego już nie potrzebujesz. 

Robi przestrzeń na Nowe, w które wchodzisz z rozpędem i podmuchem świeżej energii. 

Twoje ciało zaczyna wchodzić w mechanizmy samouzdrawiania, umysł się wycisza, a Ty zaczynasz się czuć lżej i widzieć klarowniej to, co jest dla Ciebie w życiu ważne. 

To doświadczenie, po którym nic nie jest już takie same. 

Dlaczego ten Program jest inny niż wszystkie?

#1 Masz moje regularne wsparcie podczas detoksu

Gdy przechodziłam swój pierwszy proces oczyszczania, byłam pełna pytań i niepewności. Potrzebowałam poczuć, że jest ktoś, kto nade mną nieustannie czuwa i wspiera.

Dlatego w ramach Programu otrzymasz nie tylko dostęp do obszernych materiałów.

Oprócz tego spotkasz się ze mną na indywidualnej sesji 1:1, na której omówimy wszystkie Twoje wątpliwości i ustalimy dla Ciebie indywidualny przebieg detoksu.  

Gdy wejdziesz w detoks, przez cały czas jego trwania będziesz mogła skorzystać z indywidualnego kontaktu ze mną za pośrednictwem Whatsapp, żebyś przeszła przez proces bez lęku i w poczuciu bezpieczeństwa. 

#2 W ramach Programu uwzględniasz sezonowość

To Program oczyszczania, który jako jeden z niewielu dostępnych na rynku, kładzie nacisk na sezonowość
– tak ważną z perspektywy Ajurwedy. Znajdziesz ją zarówno w terapeutycznych zaleceniach, zabiegach oczyszczających, dopasowanych do danej pory roku, jak i sezonowych, terapeutycznych przepisach.

Zależy mi na tym, żebyś po Programie wiedziała, jak powtórzyć na własną rękę proces detoksu na jesień,
z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych zabiegów oczyszczających: oczyszczania zatok, jelit i wątroby.

#3 To Ty wybierasz czas,
kiedy przejdziesz detoks

Wchodząc w czas oczyszczania ciała i umysłu, musisz mieć na niego przestrzeń – zarówno fizyczną, jak i czasową. Dlatego chcę, żebyś sama wybrała czas, w którym przejdziesz detoks, bo tylko Ty wiesz, kiedy jest on dla Ciebie najlepszy.

Możesz przejść detoks w maju, podczas pojawiania się kolejnych nagrań lub później, po ich zakończeniu, mając już pełną wiedzę o tym, jak wygląda ten proces.

W ramach Programu otrzymujesz moje wsparcie do końca czerwca – możesz z niego skorzystać podczas cotygodniowego nagrania Sesji Pytań i Odpowiedzi na grupie lub konsultacji ajurwedyjskiej, którą otrzymasz w ramach pakietu Transformacja.

 

#4 Korzystasz z połączenia Ajurwedy z psychologią holistyczną

Jestem nie tylko terapeutką ajurwedyjską, ale też psycholożką – w mojej codziennej pracy w gabinecie łączę
te dwie dziedziny wiedzy, które stanowią piękny, wzajemnie uzupełniający się duet.

Dlatego w tym Programie pokażę Ci nie tylko jak oczyścić ciało, ale też jak uwolnić swój umysł i otworzyć Serce.

Na każdym etapie będziemy zwracać uwagę zarówno na to, jak się czujesz na poziomie swojego ciała, jak i umysłu, i duszy. Po to, żebyś mogła przejść przez ten proces holistycznie i w z zgodzie ze sobą.

#5 Kameralna grupa,
w której przechodzisz proces

 Program ma ograniczoną ilość miejsc – w trakcie dwóch miesięcy pracuję indywidualnie tylko z kilkoma osobami, które wchodzą ze mną w głębszy, bardziej zindywidualizowany proces detoksu.

Dlaczego? Bo ogromnie zależy mi na tym, żebyś w trakcie Programu czuła się ważna i zaopiekowana.

Nie jesteś dla mnie jedynie kolejną „klientką”- dzięki temu, że pracujemy w kameralnej grupie, doskonale wiem jakie masz potrzeby i wątpliwości. I dzięki temu wiem też, jak mogę na nie odpowiedzieć tak, żeby jak najlepiej Cię wesprzeć.

 

#6 Pokażę Ci, jak wprowadzić Ajurwedę na stałe do swojego życia

Bo widzisz, zdradzę Ci małą tajemnicę: oczyszczanie organizmu może być dopiero początkiem. Początkiem większej zmiany w Twoim życiu, która poprowadzi Cię
w stronę powrotu do wewnętrznej równowagi. 

W tym Programie pokażę Ci nie tylko to, jak przeprowadzić oczyszczanie i poczuć się lepiej.

Pokażę Ci też, jak z łatwością możesz po oczyszczaniu wprowadzić Ajurwedę w swoje życie na stałe.

Bez wyrzeczeń i życiowych rewolucji. 
Krok po kroku, w zgodzie ze sobą. 

{

Przez ostatnie 3 lata próbowałam naprawić swoje ciało, natomiast Ajurweda uświadomiła mi,
że można zadbać o siebie i swoje ciało z intencją miłości, a nie lęku.

To był moment, który był też katalizatorem do rozpoczęcia bardziej świadomego słuchania swojego głosu, który niestety był skutecznie zagłuszany przez wiele lat.

Ania Będzińska
(pseudonim na życzenie pacjentki)

Czego możesz się spodziewać? 

I

Cotygodniowe nagrania,
które przeprowadzą Cię przez proces detoksu krok po kroku

50-stronnicowy e-podręcznik, w którym znajdziesz szczegółowy opis całego procesu detoksu

4 cotygodniowe nagrania sesji Pytań i Odpowiedzi, w trakcie których rozwieję Twoje wątpliwości i odpowiem na pytania

b

Kilkadziesiąt przepisów i rozpiska diety na każdy etap detoksu 

Zamknięta grupa 
tylko dla uczestników Programu

Moje regularne wsparcie dla Ciebie
w trakcie kolejnych dwóch miesięcy

Konsultacja ajurwedyjska
1:1 ze mną, 
przed rozpoczęciem detoksu (pakiet Transformacja)

U

Holistyczna diagnoza Twojej konstytucji psychofizycznej i obecnych dolegliwości (pakiet Transformacja)

k

Indywidualny plan detoksu dopasowany tak, żebyś osiągnęła jak najlepsze efekty (pakiet Transformacja)

 

– Indywidualne zalecenia dotyczące diety
i zabiegów oczyszczających
(pakiet Transformacja)

Indywidualny dobór ziół oczyszczających i wzmacniających po detoksie
(pakiet Transformacja)

Bezpośredni, codzienny kontakt ze mną w trakcie właściwego detoksu (3-10 dni) (pakiet Transformacja)

Dałaś mi poczucie, że taka jaka jestem jest okej. Dzięki Tobie spojrzałam i pomyślałam o sobie z miłością.

Gdyby nie Ajurweda, nadal nie wiedziałabym, dlaczego tak pędzę, wciąż szukam czegoś nowego, a było to już dla mnie męczące. Nie wiedziałabym, jak sobie z tym poradzić.

Małgosia Nowak (pseudonim na prośbę pacjentki)

Gdybym nie zdecydowała się sięgnąć po Ajurwedę,
to ciągle bym szukała i miotała się pomiędzy ogromem
informacji
z różnych źródeł.

A tak, postawiłam na sprawdzony od tysięcy lat system,
który działa. I nie muszę już po omacku szukać i zastanawiać się, kto ma rację.

Agnieszka Kulczyńska

Jak dokładnie przebiega detoks?

Co tydzień będziesz dostawać ode mnie dostęp do kolejnych nagrań umieszczonych na platformie Programu , dzięki którym poznasz podstawy przeprowadzania ajurwedyjskiego detoksu ciała i umysłu. 

Detoks jest podzielony na 4 etapy: etap przygotowania (3-7 dni), właściwego detoksu (3-10 dni), wychodzenia (7-10 dni) i wzmacniania, który polega na stopniowej zmianie nawyków w życiu codziennym na stałe.

Detoks możesz przeprowadzić zarówno w trakcie pierwszego miesiąca Programu, jak i dopiero po otrzymaniu dostępu do wszystkich materiałów. Z mojego wsparcia w ramach Programu możesz skorzystać najpóźniej do 30 czerwca. 

Jak wyglądają poszczególne tygodnie w Programie?

Tydzień #1

Przygotowania do detoksu

 

$

Czego dokładnie potrzebujesz, żeby przejść detoks ciała i umysłu w zgodzie z Ajurwedą i swoją naturą?

$

Jakie podstawowe produkty i zioła są niezbędne, a jakie możesz kupić dodatkowo, żeby pogłębić ten proces?

$

Jak wygląda dieta przygotowująca Cię do detoksu? Co możesz jeść, a czego powinnaś unikać?

$

Jakie są najczęstsze błędy na etapie przygotowania?

Tydzień #2

Detoks

$

Jak powinien wyglądać Twój harmonogram dnia i jego poszczególne elementy podczas detoksu?

$

Jakie najczęstsze pułapki mogą się pojawić na Twojej drodze? Praktyczne wskazówki, które pomogą Ci czerpać z detoksu to, co dla Ciebie najlepsze.

$

Terapeutyczny jadłospis oparty na prostych przepisach na czas detoksu

$

Jak przejść oczyszczanie umysłu krok po kroku?

Tydzień #3

Wychodzenie z detoksu

$

Dlaczego pominięcie tego etapu może sprawić,
że zaprzepaścisz efekty detoksu?

$

Jak sprawdzić, czy detoks przebiegł prawidłowo?

$

Jak stopniowo wyjść z detoksu i powrócić do codziennego stylu życia?

$

Jakie zioła po detoksie wzmocnią jego efekty?

Tydzień #4

Detoks i… co dalej?

$

Jak możesz wykorzystać czas po detoksie, żeby zacząć wszystko od nowa?

$

Jak utrzymać na stałe efekty i nowe nawyki po powrocie do codzienności?

$

Jak zbudować systematyczność na nowej ścieżce?

$

Kiedy i w jakiej formie możesz powtórzyć detoks?

Dołącz do 30.04 i zgarnij dodatkowe bezpłatne bonusy

o łącznej wartości 140 złotych

Nagranie 2-godzinnego warsztatu

Odzyskaj swój
wewnętrzny rytm

Podstawy ajurwedyjskiej Dinacharya

wartość: 80 złotych

To dwugodzinne nagranie warsztatu, w trakcie którego nauczysz się, jak wygląda Twój pierwotny rytm i sprawdzisz, jak bardzo jesteś od niego oddalona, poznasz podstawy Dinacharya – ajurwedyjskiego rytmu dnia i dowiesz się, jakie najczęstsze pułapki czekają na drodze powrotu do wewnętrznego rytmu, a ja zdradzę Ci jak im zaradzić.

Nagranie webinaru

Systematycznie
i w zgodzie ze sobą

Jak efektywnie wprowadzić Ajurwedę w życie

wartość: 60 złotych

Oczyszczanie ajurwedyjskie jest tak naprawdę POCZĄTKIEM nowej jakości Twojego życia. Jeśli pojawią się w nim codzienne, zdrowe nawyki, będziesz miała gwarancję, że równowaga zagości u Ciebie na dłużej. Dzięki temu nagraniu dowiesz się, na co zwrócić uwagę wchodząc na nową ścieżkę i co przekłada się na jak najlepsze efekty. 

Zapisy do Programu już się zakończyły

Jeśli chcesz dostać informację o tym, kiedy ruszy kolejna edycja, wypełnij formularz:
(NIE zobowiązuje Cię to do zakupu)

.

 Nagrania były super – napędzały mnie, inspirowały, a jednocześnie osadzały w sobie i procesie i czułam jeszcze większą chęć by się sobą zaopiekować. Część refleksyjna + wiedza podana w przystępny sposób i super atmosfera- wow! Wszystko było podane w super sposób – mam na myśli podsumowanie każdego nagrania, super czytelna platforma, dodatkowe materiały.

Przepisy na czas detoksu sprawiły, że wcale się go nie boję bo wiem dokładnie co będę robić (to zwykle najbardziej mnie przerażało w dietach, że mam odciąć tysiąc rzeczy i włączyć inne ale zupełnie nie wiem jak i co gotować w ten nowy sposób i w efekcie się stresuje i jestem głodna).

Już widzę, że odrzucenie kawy i cukru było tak naprawdę dużo głębsze – czułam silny sprzeciw i smutek, i jak posłuchałam tego głosu, który mówił – „To teraz już nie ma żadnej przyjemności w Twoim życiu!”.  Wow, totalnie duże odkrycie. Rzeczywiście, jest w moim życiu za mało radości i przyjemności, to był substytut przerwy, dania sobie 'czegoś dobrego’ chwili dla siebie.

Czuję, że gdyby nie Twoje podejście, Twój program, nastawianie nas na głębszy proces to łatwo byłoby to potraktować jako kolejny challenge, kolejną dietę.

Dziękuję Ci za to bardzo.

Martyna K.

 Już samo wejście w przygotowanie (które u mnie trwa już 2 tygodnie) pozwoliło mi się poczuć zdecydowanie lżej, w ciele i w głowie. Jestem spokojniejsza, mam ładniejszą skórę, lepiej się wysypiam i budzę się przed 6 bez budzika.

Dieta nie sprawiła mi większych problemów i myślę, że zostanie że mną na dłużej. Jestem bardzo ciekawa wyników krwi.

Największym wyzwaniem było odstawienie kawy – w sumie ku mojemu zaskoczeniu, nie spodziewałam się, że aż tak uzależnia, ale też już trochę o tym poczytałam. Pewnie do niej wrócę, ale już sporadycznie, bo jest to jednak dla mnie cały rytuał, który jest ogromną przyjemnością.

Inaczej patrzę jednak teraz na używki w ogóle, te nasze 'jedno ciasteczko/jedno piwko’ od czasu do czasu nie szkodzi.

Kasia K.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Zastanawiasz się, jak to będzie
wyglądało w praktyce?

 W ramach Programu w każdym tygodniu otrzymasz dostęp do obszernych nagrań wideo. Dzięki nim poznasz szczegółowo proces oczyszczania w ramach detoksu w zgodzie z Ajurwedą. Będziesz wiedziała, jak się do niego przygotować, jak powinien wyglądać krok po kroku, jak stopniowo z niego wyjść i jak odżywić po nim swoje ciało i umysł.

Nagrania będą obejmowały zarówno wyjaśnienia teoretyczne, jak i praktyczne wskazówki i instrukcje odnośnie tego, jak przeprowadzić zabiegi oczyszczające w domu. 

Po każdym tygodniu nagram Sesję Pytań i Odpowiedzi, żeby rozwiać Twoje wątpliwości i mieć 100% pewności, że wszystko jest dla Ciebie jasne. Będziesz też mieć dostęp do zamkniętej grupy tylko dla uczestników Programu, pełnej wsparcia innych kobiet przechodzących przez ten proces. 

Do tego kilkadziesiąt prostych i sezonowych przepisów na każdy etap detoksu i poręczna lista zakupów sprawią, że przejdziesz przez detoks z dużą łatwością. 

Jeżeli wybierzesz Pakiet Transformacja, możesz skorzystać dodatkowo z konsultacji ajurwedyjskiej 1:1 na początku
Programu, po której otrzymasz ode mnie indywidualny plan detoksu, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

Przygotuję dla Ciebie spersonalizowane zalecenia, dotyczące terapeutycznej diety i zabiegów oczyszczających na czas detoksu. Dobierzemy też najlepsze zioła oczyszczające do Twoich dolegliwości i zioła wzmacniające po całym procesie. 

Dodatkowo, będziemy w bezpośrednim kontakcie podczas Twojego procesu detoksu (za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji WhatsApp) – po to, żebyś czuła się pewnie i komfortowo w każdym dniu oczyszczania. 

Na dokładkę otrzymasz ode mnie też cykl trzech Medytacji Oczyszczających Ciało i Umysł oraz indywidualny plan działań po detoksie dotyczących zmian w Twoim stylu życia i odżywianiu.

Czujesz, że potrzebujesz detoksu, ale…

... nie wiesz, czy znajdziesz na niego czas pomiędzy pracą i innymi obowiązkami.

Jedynym etapem, kiedy warto, żebyś skupiła się w pełni na procesie jest detoks właściwy, który trwa od 3 do 10 dni – w zależności od Twoich możliwości i potrzeb. Krótszy detoks możesz łatwo przeprowadzić w weekend.

Dlaczego to tak ważne, żebyś była wtedy w pełni obecna? Dlatego, że to proces, w którym nie tylko się oczyszczasz, ale też uwalniasz i transformujesz wszystko, co Ci nie służy. To wymaga uważności. I jest warte tego, żebyś znalazła na to KILKA dni w trakcie roku. Dni, w których najważniejsza stajesz się Ty i to, czego potrzebuje Twoje ciało i umysł.

... skąd masz mieć pewność, że tym to na pewno zadziała?

To program oparty o Ajurwedę – wiedzę, która ma ponad 5 tysięcy lat. Wiedzę, która przetrwała, mimo że w międzyczasie wiele trendów zdążyło przeminąć. Przetrwała, bo jest sprawdzona przez setki pokoleń.

Dodatkowo, niejednokrotnie doświadczyłam go na sobie i swoich pacjentach. Efekty pojawiały się zawsze, jeśli towarzyszyło im zaangażowanie i sumienne przestrzeganie zasad detoksu.

... nie wiesz, czy nie masz przeciwwskazań do procesu detoksu?

Głównym przeciwwskazaniem do wejścia w ten proces jest ciąża i karmienie piersią.

To forma detoksu, którą przeprowadzasz na własną rękę w domowym zaciszu. Z tego względu jest najbardziej bezpieczna – nie wykonujesz w jego trakcie bardzo głębokich praktyk oczyszczających, jak ma to miejsce np. podczas oczyszczania wyjazdowego czy Panchakarmy.

Pamiętaj też, że w momencie, gdy będzie się działo coś niepokojącego, zawsze możesz do mnie napisać i skorzystać z mojego wsparcia.

... to trwa aż 4 tygodnie! Co, jeśli nie wystarczy Ci motywacji?

Wtedy masz mnie i pozostałe osoby, które będą z Tobą w tym procesie. To właśnie dlatego będziemy pracować w zamkniętej grupie na Facebooku, słyszeć się na Sesjach Pytań i Odpowiedzi, a także podczas konsultacji 1:1, jeśli wybierzesz pakiet Transformacja. A to wszystko po to, żebyś wiedziała, że nie jesteś w tym sama i w każdym momencie jest ktoś, u kogo możesz poszukać wsparcia.

A gdy tylko zaczniesz odzyskiwać siłę, czuć przypływ energii i lekkości – sama poczujesz, że to jest właśnie ten kierunek, w którym chcesz podążać.

To Program dla Ciebie, jeśli…

Jesteś gotowa na Nowy Początek.

Czujesz w sobie determinację do tego, żeby wejść na ścieżkę Zmiany, która sprawi, że zaczniesz żyć z energią i lekkością.

Czujesz bliskość z Ajurwedą.

To podejście do zdrowia i świata rezonuje z Twoimi wartościami
i intuicyjnie czujesz, że to Twoja ścieżka.

Masz świadomość, że ten proces wymaga Twojego zaangażowania i wytrwałości.

Chcesz powiedzieć sobie „tak” i zadbać w końcu o swoje potrzeby, nawet jeśli będzie to wymagało od Ciebie przeorganizowania dotychczasowego stylu życia.

Czujesz, że to jest TEN czas. TWÓJ czas.

To NIE jest Program
dla Ciebie, jeśli…

NIE lubisz rozwiązań, które wymagają Twojego zaangażowania.

Szukasz sposobów, które są proste i niewymagające – ważniejszy jest dla Ciebie sam efekt, a nie metoda dochodzenia do nich.

NIE zależy Ci na tym, żeby w końcu czuć się lepiej.

Przyzwyczaiłaś się już do tego, jak jest i niekoniecznie masz chęć na to, żeby spróbować coś zmienić i włożyć siłę w swój powrót do równowagi.

NIE jesteś gotowa na duże Zmiany.

A tym bardziej czujesz się gotowa na zmierzenie się z tym,
co ze sobą niosą. I z tym, kim się staniesz, kiedy wpuścisz je do swojego Życia.

Najczęstsze pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, napisz do mnie tutaj: kontakt@poprostuajurweda.pl 

Nie mam doświadczenia w Ajurwedzie, czy ten Program jest dla mnie?

To Program, w którym każdy temat tłumaczę tak, żebyś go zrozumiała jak najlepiej. Nie musisz mieć głębszych doświadczeń z Ajurwedą, żeby z niego skorzystać. Jeśli na jakiś etapie Programu pojawią się u Ciebie pytania lub wątpliwości, pomogę Ci je rozwiać podczas Sesji Pytań i Odpowiedzi lub konsultacji indywidualnej, jeśli wybierzesz pakiet „Transformacja”.

A co, jeśli okaże się, że Program mi się nie podoba?

Możesz zrezygnować w trakcie 7 pierwszych dni Programu – oddam Ci z powrotem Twoje pieniądze. Zależy mi na tym, żebyś wzięła udział w tym procesie dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz.

Czy mogę rozłożyć płatność na raty?

Tak, możesz zapłacić w dwóch ratach za Pakiet Transformacja. Skontaktuj się ze mną w tej sprawie mailowo: kontakt@poprostuajuweda.pl

Co to znaczy, że dostaję roczny dostęp do materiałów?

Program trwa łącznie dwa miesiące i w trakcie tego czasu możesz liczyć na moje wsparcie. Jednak później, w trakcie kolejnych 10 miesięcy możesz do niego powracać w każdym momencie, gdy będziesz tego potrzebować.

Dlaczego otrzymujesz ograniczony czas na skorzystanie z materiałów? Bo to coś, co motywuje. Zależy mi na tym, żebyś zaczęła aktywnie wdrażać wiedzę w życie, a nie tylko na tym, żebyś kupiła kolejny kurs, o którym szybko zapomnisz. 

Jeśli jednak po upływie 12 miesięcy będziesz chciała przedłużyć dostęp do materiałów lub wziąć udział w kolejnej edycji Programu, otrzymasz ode mnie propozycję przedłużenia dostępu na bardzo preferencyjnych warunkach. 

Czy ten Program jest bezpieczny? Czy ma jakieś przeciwwskazania?

Tak, przede wszystkim jest nim ciąża i karmienie piersią.  Nie jest też dobrym pomysłem, jeśli jesteś aktualnie osłabiona, przeziębiona lub chora. Odradza się go też przy długotrwałych chorobach o ciężkim przebiegu, które wymagają bycia pod nieustanną obserwacją lekarza (jak w przypadku np. nowotworów).

Poza tym, nie ma on większych przeciwwskazań, bo został przygotowany tak, żebyś mogła go przejść w bezpieczny sposób w domu, na własną rękę. Jeśli jednak masz wątpliwości, skontaktuj się ze mną indywidualnie: kontakt@poprostuajurweda.pl

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Możesz dołączyć do Programu jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)